Ostatnio wyglądała na smutną i zmęczoną. Teraz? "Seksownie i stylowo". Ale nadal nie możemy jej poznać

To, jak wyglądała na ostatniej imprezie mocno nas zaniepokoiło. Tym razem o aparycji Katie Holmes możemy pisać same dobre rzeczy, co nie zmienia faktu, że mieliśmy spore problemy z poznaniem jej.

"Przykuwała wzrok opalenizną i młodzieńczym wyglądem" - tak po ostatnim wyjściu aktorkę komplementował portal "Daily Mail". My mieliśmy wątpliwości. W szarym nietwarzowym zestawie Katie Holmes wyglądała na zmęczoną i nie sypiającą dobrze co najmniej od miesiąca. Zaczęliśmy się nawet zastanawiać czy to nie efekt nie do końca udanych zabiegów upiększających.

Tak było miesiąc temu - teraz aktorka pokazała się na pokazie Zaca Posena i wyglądała olśniewająco. Najpierw zadała szyku w czerwonym płaszczu projektu gwiazdy wieczoru, potem pozowała w podkreślającej jej zgrabną sylwetkę "małej czarnej".

 

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>


W nowoczesnej interpretacji fasonów z lat 40. wyglądała jednocześnie stylowo i seksownie. To, co miała pod płaszczem prezentowało się równie efektownie - zachwycił się portal "Daily Mail".

Całość stylizacji uzupełnił klasyczny makijaż z mocno podkreślonymi ustami. Przyłączamy się do komplementów, ale musimy przyznać, że znów mieliśmy problemy z rozpoznaniem Katie. To chyba po prostu kolejny po Umie Thurman przykład na to, jak wiele zmienić może makijaż. A jak Wam podoba się Holmes w takiej odsłonie?

em

Więcej o:
Komentarze (4)
Ostatnio wyglądała na smutną i zmęczoną. Teraz? "Seksownie i stylowo". Ale nadal nie możemy jej poznać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 16 razy 10

  oni w tym plotku w ogóle mają problem z poznawaniem ludzi

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 4

  Ładna i zgrabna babka. I wygląda podobnie do siebie, więc da się ją poznać.

 • do_podziwu

  Oceniono 11 razy 3

  "...możemy pisać same dobre rzeczy, co nie zmienia faktu, że mieliśmy spore problemy z poznaniem jej." - kto ja "poznal" pierwszy? -:)))

 • czik

  0

  ładnie wygląda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX