"Daily Mail" o siwych włosach Kate: Ciąża odcisnęła piętno na jej zwyczajach pielęgnacyjnych. Sieć drwi: Cichy rozwód to jej jedyna opcja

Mimo że nie ma jednoznacznych dowodów wskazujących na to, że farbowanie włosów przez kobiety w ciąży może zaszkodzić dziecku, księżna, jak wiele innych mam, postanowiła zachować maksimum ostrożności i zrezygnować z koloryzacji. Dla brytyjskich tabloidów jej siwe odrosty stały się sprawą wagi państwowej.

Pierwsze siwe włosy to delikatny temat dla kobiet, a księżna Cambridge nie jest wyjątkiem. Kiedy pod koniec 2013 roku media obiegły zdjęcia, na których widać było siwe odrosty na czubku jej głowy, Kate błyskawicznie umówiła wizytę u włoskiego specjalisty. Fryzjer, który wrzucał na konta społecznościowe relacje z sesji z księżną, został przez nią zwolniony. Wygląda na to, że dla Kate siwe włosy przestały już mieć priorytetowe znaczenie. Kiedy parę dni temu odwiedzała firmę ceramiczną Bridgewater, spod spiętego z tyłu głowy pasma włosów, wnikliwi obserwatorzy dostrzegli przebijające siwe odrosty.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Słynie ze swoich błyszczących kasztanowych pukli, ale wygląda na to, że ciąża odcisnęła swoje piętno na zwyczajach pielęgnacyjnych księżnej - skomentował portal Dailymail.co.uk.

Nie dla wszystkich jest to jednak tak normalna rzecz, o czym świadczyć może sensacyjny ton publikacji "Daily Mail", który umieścił tył głowy księżnej na okładce. Na Twitterze pojawiły się prześmiewcze wpisy wskazujące, że tabloid stanowczo przesadził robiąc wielką aferę z odrostów.

Swoimi siwymi odrostami Kate Middleton zawiodła siebie, ale co ważniejsze, zawiodła cały kraj. Myślę, że cichy rozwód jest jej jedyną opcją.
Nie mogę uwierzyć w to, że Kate Middleton pokazała się z siwymi włosami. Żądam wprowadzenia ustroju republikańskiego.
Obudziłem się pełen energii, ale zobaczyłem, że Kate Middleton pozwoliła sobie na pokazanie siwych włosów. Mój dobry nastrój umarł.

Internauci o aferze z siwymi włosami księżne KateTwitter.com

Kate Middleton nie jest jedyną słynną przyszłą mamą, która w trosce o dziecko zrezygnowała z farbowania włosów. Blake Lively, noszonych przez całą ciążę brązowych odrostów, nie "pozbyła się" do teraz.

em

Więcej o:
Komentarze (6)
"Daily Mail" o siwych włosach Kate: Ciąża odcisnęła piętno na jej zwyczajach pielęgnacyjnych. Sieć drwi: Cichy rozwód to jej jedyna opcja
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 92 razy 82

  W tej sytuacji wszyscy Polacy powinni wrócić do Polski, w tym kraju nie ma juz perspektyw :P

 • gosia197914

  Oceniono 66 razy 62

  swiat już nigdy nie bedzie taki sam!
  jak dalej żyć?

 • forfiter_jr

  Oceniono 66 razy 60

  Ryzykuje. Z powodu jej siwizny reszta UE może wstrzymać dostawy musztardy i śliwek do GB.

 • tune

  Oceniono 45 razy 39

  I co ja tu robię? Składam się na biznes facetów z teleobiektywem, którze niedługo gotowi będą handlować zdjęciami makro, tylko dlatego, że ktoś pełni funkcje publiczne.
  Opanujcie się wszyscy. Zadbana, ładna, młoda kobieta stara się zmierzyć ze swoją rolą i przejść przez to z podniesioną głową..
  Nie klikam więcej w takie bzdury.

 • n5

  Oceniono 39 razy 27

  I bardzo dobrze robi, ze nie farbuje, farby mają w składzie fenylenodiaminy, toluen i rezorcynę. bardzo toksyczne substancje, i o tym należy rozmawiać z chemikami, a nie dziennikarzami czy lekarzami, ktorzy sami pojęcia nie mają co w farbach jest.
  Swoją drogą wspolczuje jej choc wiem ze sama sobie takie zycie wybrała.Normalnie mogłaby założyć na głowę jakąś zabawną chustkę, związać w koński ogon i mieć gdzieś, a tak cały swiat ogląda jakies niby siwe wlosy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX