Tede pokazał na Instagramie swoje mieszkanie. "Na początku był chaos", a wśród niego dziesiątki butów, sztruksowa kanapa i...

Na oko niezbyt duże, ale nowocześnie urządzone, z aneksem kuchennym zamiast klasycznej kuchni. Tak wygląda mieszkanie Tedego.

Tede jest wyjątkowo aktywnym użytkownikiem Instagramu. Codziennie publikuje w serwisie fotki z koncertów czy studia nagraniowego. Kilka pochodzi też z jego mieszkania na warszawskich Kabatach. Na najnowszych zdjęciach, zrobionych po powrocie z podróży, widzimy walizkę i jej wyrzuconą na zewnątrz zawartość.

Na początku był chaos. Chaos powyjazdowy jest - pisał.

A my przy okazji możemy kontemplować wnętrze mieszkania rapera.

 

<< TAK MIESZKA TEDE >>

Czego możemy dowiedzieć się z tego i innych zdjęć, jakie zamieścił na Instagramie? Że ma psa (sukę Dżejzi, która ma nawet własny fanpage na Facebooku), obitą sztruksem kanapę i słabość do wszystkiego, co amerykańskie.

alex

Więcej o:
Komentarze (11)
Tede pokazał na Instagramie swoje mieszkanie. "Na początku był chaos", a wśród niego dziesiątki butów, sztruksowa kanapa i...
Zaloguj się
 • radek kubicki

  Oceniono 49 razy 15

  Kilka teledysków powstało w tym mieszkaniu, także dla fanów Tedego to żadna nowość. 120m studio nagrań też dobrze znają z licznych zdjęć i filmików. Ważniejsze jest to jak gra, a nie mieszka. Większość z kilkunastu płyt było w czołówce podsumowań roku. Warszafski Deszcz, SPORT i Hajs Hajs Hajs to niepodważalna klasyka rapu, Fajne jest to, że po 20 latach na scenie wciąż potrafi zaskakiwać. Ostatnie dwie płyty potwierdzają, że jest w formie. W 2014 najdłużej z polskich raperów utrzymywał się na OLISie, Kurt jak wcześniejsze Elliminati w trójce podsumowań roku, ludzie na jego koncertach nie mieszczą się w klubach, Chaos wiązał się pewnie z wyjazdem na piątkowy festiwal hip hopu we Wrocławiu, 8 tys ludzi, hala wypełniona po brzegi, Tede zagrał jeden z najlepszych koncertów wieczoru, a grało 12 wiodących polskich wykonawców. Przy okazji, nagrodę dla najlepszego producenta odebrał Sir Michu, odkryty i wypromowany przez Tedego z którym od 2009 tworzą duet rapersko-producencki.

 • Oceniono 48 razy 14

  Ogromny szacunek dla Tedego za wszystko co zrobił. Przede wszystkim za konsekwencje w działaniu, wiele razy szedł pod prąd, za co był krytykowany, po czym po latach przyznaje mu się rację. Kiedy wyszedł SPORT na początku wielu go krytykowało po 2 latach zaczęto akceptować tą płytę dziś wiadomo, że Tede zapoczątkował nią nowy nurt w polskim rapie i jest to absolutny klasyk, podobnie było m.in z Esende Mylffon, mimo, że była ona na 1 miejscu podsumowań roku wielu dopiero po latach się do niej przekonało, dziś już można zauważyć jaki wpływ na rozwój sceny w kolejnych latach miało odkrycie Matheo i wprowadzenie jak na tamten czas nowych brzmień, Dziś sytuacja się powtarza przy współpracy z Sir Michem. Podobnie było gdy zakładał wytwórnie i markę odzieżową, Ci którzy wtedy go krytykowali, dziś sami szyją ciuchy bo to pozwala uniezależnić się od kogokolwiek. Wielu raperów starego pokolenia serwuje na płytach to czego od nich oczekują fani. Tede nie boi się nowych wyzwań, ilość muzyki jaką wypuszcza- poza oficjalnymi płytami liczne mixtape dostępne za darmo do pobrania i to że nigdy nie nagrał 2 takich samych płyt świadczy o tym, że wciąż ma wiele pasji i chce tworzyć, a nie odtwarzać. Można dyskutować czy pajacowanie w TV było mu potrzebne- był to wyraz jakiejś przekory i manifest niezależności również wobec zasad środowiska hip hopowego (często kuriozalnych zasad), ale popsuło mu to opinie. Facet który ma na koncie około 20 oficjalnych płyt postrzegany jest często tylko przez pryzmat kilku afer, nie zmienia to faktu, ze jako raper jest bardzo ważną postacią.

 • forfiter_jr

  Oceniono 35 razy 11

  Bvrdel przedni. Jest powód do dumy i chwalenia się nim w social mediach.
  BTW on dalej tak ostro jara jointy?

 • pan.malowany

  Oceniono 20 razy 6

  Kojarzy mi sie z choojoza i on i to co robi i to jak mieszka, pies jest OK.

 • waleza

  Oceniono 27 razy 5

  to ten prostak, który tak sponiewierał byłą dziewczynę Rosati -w swoich piosenkach. Cham, do potęgi ntej.

 • Adrian Makowski

  Oceniono 17 razy 5

  Jak już ktoś wspomniał, dla fanów Tedego nie jest to nowość bo teledysk m.in "Dokąd idziesz Polsko" został nakręcony w tym mieszkaniu. Typowe mieszkanie, typowy bałagan związany z rozpakowywaniem walizek. Psa ma już ponad 10 lat, połowa polskie sceny hip hop ma psy z tego samego miotu.

 • Gość: olek

  Oceniono 2 razy 2

  Przy kanapie jest kilka książek dziwne że plotek nie napisał "Sensacja raper czyta" Tede to inteligentny gość, wiele osób mówi, ze nie lubią jego muzyki, ale lubią oglądać z nim wywiady, bo ma dystans, jest szczery co wielu odbiera za kontrowersje, mówi co myśli bez owijania w bawełnę i po prostu ma poukładane w głowie, choć wielu kojarzy go tylko z imprezami i aferami

 • browaryr

  Oceniono 27 razy 1

  sztruksowa kanapa a na niej smutny psiak-a naokoło syf...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX