Uczestniczka "Big Brothera" i "MasterChefa" w rozbieranej sesji. "Czas pokazać swoje atuty"

Czy matka dwójki dzieci może być sexy? To właśnie postanowiła udowodnić Monika Goździalska. Skutecznie.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o Monice Goździalskiej (jeszcze wtedy Brochackiej) podczas 3. serii reality show "Big Brother". Potem wróciła do telewizji jako kucharka w 1. edycji "MasterChefa". Oprócz tego z sukcesem wystąpiła w wyborach Miss World w 2011 roku, zdobywający tytuł pierwszej wicemiss. W tym samym roku została Miss Polski Mężatek. Teraz jej roznegliżowane zdjęcie zdobi okładkę najnowszego numeru "CKM".

Czas zrobić coś więcej i pokazać swoje atuty - że mama dwójki dzieci to nie tylko mama dwójki dzieci, ale też seksowna kobieta i może pokazać swoje wdzięki w sposób subtelny, delikatny, ale z jakimś przekazem. I to jest taki przekaz dla wszystkich kobiet. Warto wyjść z własnego domu, z własnej kuchni i spełniać swoje marzenia - tłumaczyła w rozmowie z TVN.

 

<< SEKSOWNA GOŹDZIALSKA - ZDJĘCIA >>

Sama wyszła z pomysłem na sesję.

Pracuję ciałem. Co prawda ostatnio bardziej zakrywam się garami, czasem jednak warto wyjść z kuchni i pokazać skrawek siebie.

Monika Goździalska ma 33 lata i dwójkę dzieci: 13-letnią Natalię i 7-letniego Tristana. Prowadzi blog "Modelowa kuchnia", w którym oprócz przepisów kulinarnych znajdują się także informacje o jej obecności w mediach. Udowodnienie, że jest seksowna, nie sprawiło chyba Goździalskiej większych kłopotów. Wystarczy zresztą zajrzeć na jej Facebooka, gdzie jest więcej jej seksownych zdjęć.

alex

Więcej o:
Komentarze (5)
Uczestniczka "Big Brothera" i "MasterChefa" w rozbieranej sesji. "Czas pokazać swoje atuty"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 64 razy 44

  kolejna pusta pin da promowana przez tvn

 • 020680

  Oceniono 40 razy 32

  Kariera nabiera tempa. :D

 • pan.malowany

  Oceniono 30 razy 26

  Pracuje cialem...i wszystko jasne

 • przekos

  Oceniono 18 razy 16

  Tępaki z plotka nawet nie potrafią sprawdzić informacji w Internecie. To były wybory Mrs. World, a nie Miss World. Różnica chyba jest.

 • xxxxl

  Oceniono 22 razy 16

  NIGDY NIE BYŁA VICE MRS WORLD 2011!!!! TO SCIEMA JAK WIELE INNYCH RZECZY!!!! sami obejrzyjcie film:
  https://www.youtube.com/watch?v=-7hJfUqdTyQ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX