Na oficjalnej imprezie grzeczna. W przedstawieniu szkolnym kusi zmysłowymi gestami. Oto Kinga Duda, córka kandydata na prezydenta

Ma 19 lat, urodę i talent. Studiuje prawo. Wkrótce może zostać "pierwszą córką".

Kiedy w sobotę Andrzej Duda oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą, jego córka Kinga na imprezie siedziała w pierwszym rzędzie, tuż obok matki, Agaty Dudy, dziadków i samego Jarosława Kaczyńskiego.

Na sali obecna jest rodzina Andrzeja Dudy, a także licznie zgromadzeni parlamentarzyści - informował wtedy PiS na swoim twitterowym koncie.

 

<< ZDJĘCIA CÓRKI DUDY >>

 

Ta piękna blondynka w eleganckim, błękitnym żakiecie i krótkiej, czarnej spódnicy, to właśnie Kinga Duda. Pod wrażeniem był nawet koneser niewieściej urody, Ryszard Kalisz. Komentując konwencję wyborczą PiS, powiedział:

To było wszystko wystudiowane. Ta ręka. Ludzie zobaczą, że on nie jest autentyczny - ocenił jej ojca - Córka i żona, muszę powiedzieć, chapeau bas - dodał.

Zapewne im bardziej kampania prezydencka będzie nabierała rumieńców, tym bardziej obecna w niej będzie również Kinga Duda. Tymczasem w internecie jest wzorem dyskrecji. Jej profil na Facebooku został idealnie wyczyszczony z informacji dostępnych osobom spoza kręgu znajomych, podobnie rzecz ma się na Instagramie. Wiemy, że jest byłą uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Nowodworskiego w Krakowie, a obecną studentką pierwszego roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Grzeczny wizerunek, jaki zaprezentowała podczas konwencji wyborczej, nie jest jedynym. Kiedy była jeszcze licealistką, wystąpiła w szkolnym przedstawieniu w kreacji, w której bliżej jej było do broadwayowskiej seksbomby, aniżeli trzymającej stonowany fason potencjalnej "pierwszej córki".

W mojej gestii jest utrzymać tu ład, dyscypliny smak. Moja droga, nie ubieraj się tak - śpiewała Duda wijąc się wężowymi ruchami na scenie.

Ubrana była wówczas w błyszczącą mini sukienkę i jaskrawe boa owinięte wokół szyi. W pewnym momencie pod jej obcasem znalazł się jej partner na scenie.

Cóż, Kinga Duda wydaje się być osobą kontrastową i odnajdującą w wielu sytuacjach. Tymczasem na Twitterze świeżo pojawiło się konto sygnowane jej imieniem, choć szczerze wątpimy, by ona sama je prowadziła. Wpisy bowiem stanowią humorystyczny, a czasami złośliwy komentarz do kampanii prowadzonej przez jej ojca.

 

Domniemane konto na Twitterze córki Andrzeja DudyScreen z Twitter.com/KiniaDuda

 

Pierwszy z zacytowanych wpisów potraktowaliśmy jednak poważnie. Naprawdę jesteśmy ciekawi, czy jeżeli Andrzej Duda wygra wybory, córka zaśpiewa mu tak, jak kiedyś Marilyn Monroe prezydentowi Kennedy'emu: "Happy Birthday..."

Kinga DudaScreen z Youtube.com

Występ Kingi Dudy obejrzycie tutaj (od 50:16 min).

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Na oficjalnej imprezie grzeczna. W przedstawieniu szkolnym kusi zmysłowymi gestami. Oto Kinga Duda, córka kandydata na prezydenta
Zaloguj się
 • Gość: Krusnik02

  Oceniono 16 razy 10

  Ładnie to tak cytować wpisy z fałszywego konta na Tweetterze? Chcecie jak Lis i Karolak przepraszać?

 • Gość: Mmm

  Oceniono 14 razy 8

  To jest SZOPKA NOWODWORSKA!! Najpierw sprawdźcie historię ILO w Krakowie ( jednego z najstarszych i najlepszych w Polsce). Szopki są co roku przed świętami, to tradycja od kilkudziesięciu lat. Uczniowie w formie kabaretu odgrywają nauczycieli i żartuję sobie z ich charakterów i zwyczajów. Kinga grała panią od WFu, która lubi emanować kobiecością. Na "szopki" przychodzą również absolwenci aby swobodnie pośmiać się i pożartować w gronie Nowodworczyków! I nikt się nie obraża.

 • Gość: Cyngiel bronka

  Oceniono 21 razy 5

  Żałosny to jest ten cały artykuł i portal. Załośni jesteście wy, marsz na bronka głosować bezmózgi.

 • browaryr

  Oceniono 41 razy -15

  nieeee...

 • fanizymiko

  Oceniono 65 razy -21

  Kasia
  Tusk
  to to
  nie
  jest.

 • baba_jaga

  Oceniono 112 razy -30

  Bronek ma pięcioro dzieci i żadne sie nie lansuje..........koleś jest żałosny lansować się za pomoca córki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX