Jastrzębska PRAWIE jak Paltrow. Wiecie, jak to jest z tym "prawie"? A to jest idealny przykład

Prezenterkę mogliśmy zobaczyć wczoraj na gali "Gwiazdy dobroczynności" oraz na corocznym "Balu Dziennikarzy". Jak to zazwyczaj w jej przypadku bywa, postawiła na biel. Jak wypadła? Hmmm, "łudząco" podobnie do pewnej zagranicznej gwiazdy.

Jastrzębska na wczorajszy wieczór wybrała białą kreację od Violi Piekut. Dobrała do niej swoje ulubione szpilki Louboutin i delikatną biżuterię. Tym razem suknia była długa, a uwagę przyciągała przypięta do niej "peleryna". Okrywała plecy Jastrzębskiej i ciągnęła się za nią po podłodze niczym okazały tren. Prezenterka bez wątpienia wyróżniała się na obydwu galach.

Podobną suknię miała na sobie Gwyneth Paltrow podczas oscarowej gali w 2012 roku. Została wtedy uznana za jedną z najlepiej ubranych gwiazd imprezy. Patrząc na stylizację Jastrzębskiej widzimy sporo podobieństw. Fryzura, asymetryczny przód, niemal identyczny krój sukni... Czy to przypadek?


<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

W tej sytuacji nasuwa nam się dość oczywiste pytanie - która z pań nosi biel lepiej? Naszym zdaniem Jastrzębskiej do Paltrow jeszcze daleko, ale to i tak jedna z jej najbardziej udanych stylizacji ostatnich miesięcy. A co Wy o tym myślicie?

jus

Więcej o: