Rzadko bywa na salonach, nie dzieli się prywatnością. Ale na jej Instagramie właśnie pojawiło się TO. Monika Brodka w... wannie

Monika Brodka nie należy do gwiazd dzielących się szczególnie chętnie swoim życiem prywatnym. Tym bardziej zaskakuje nas to, co pokazała parę dni temu na swoim Instagramie.

W mediach Brodka pojawia się raczej tylko przy okazji promowania swojej muzyki, a imprezy branżowe dobiera wyjątkowo selektywnie. W międzyczasie tematów do komentowania fanom raczej nie dostarcza i nie ma potrzeby dzielenia się z nimi swoimi codziennymi przeżyciami.

Na Instagramie wokalistki, owszem, pojawiają się od czasu do czasu zdjęcia z jej życia prywatnego, ale parę dni temu wpadła tam prawdziwa perełka. Jesteście ciekawi jak wygląda jak wygląda Monika Brodka w wannie?

Monika Brodka

Instagram.com/monikabrodka

Na tym zaskoczenia się kończą, bo zdjęcie Moniki Brodki w wannie nie jest standardowym zdjęciem typu "siedzę w wannie". Nawet tutaj wkradł się artystyczny klimat. Jak dla nas zdjęcie spokojnie mogłoby trafić na okładkę nowej płyty. Moniko, przemyśl to ;)

em

Więcej o:
Komentarze (6)
Rzadko bywa na salonach, nie dzieli się prywatnością. Ale na jej Instagramie właśnie pojawiło się TO. Monika Brodka w... wannie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 64 razy 54

  Też by mi się ręce trzęsły jakbym miał Brodkę w swojej wannie :)))

 • browaryr

  Oceniono 21 razy 11

  nie wiem co ma w sobie ale z auta(wyra)bym nie wygonił:)

 • white_lake

  0

  na zdjęciu z żółtym telefonem wygląda jak Katarzyna Grochola :)

 • baba_jaga

  Oceniono 60 razy -2

  piosenkareczka zrobiła rozmazane zdjęcie i już mamy temat do artykułu

 • lk

  Oceniono 49 razy -35

  Widziałem ją na ulicy na rowerze. Pies z kulawą nogą nie zwracał na nią uwagi. Takie gwiazdy jaki kraj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX