Nie potwierdzali, że spodziewają się dziecka, choć brzuch Biel ciężko było ukryć. Ale w swoje urodziny Timberlake pokazał TO zdjęcie. I mamy pewność!

Biel i Timberlake zgodnie milczeli na temat ciąży aktorki. Piosenkarz wybrał idealny moment na to, by obwieścić światu radosną nowinę. I zrobił to w najlepszy sposób, jaki możemy sobie wyobrazić.

W sobotę Justin timberlake obchodził urodziny - skończył 34 lata. Jednak na jego Instagramie nie pojawiło się zdjęcie z szalonej imprezy czy drogiej restauracji. Podziękował fanom za życzenia i pokazał fotografię, na której całuje ukrywany do tej pory ciążowy brzuch swoje żony:

Justin Timberlake i Jessica BielInstagram.com/justintimberlake

Chłopiec czy dziewczynka? - otagował zdjęcie piosenkarz. - Nikt tego nie wie. Nawet my tego nie wiemy.

Fani byli zachwyceni:

Justin TimberlakeInstagram.com/justintimberlake

Stawiam 10 funtów, że będzie to dziewczynka. Kocham Was - pisali fani.
Wszystkiego najlepszego Justin! To cudowne, że brzuch Jessiki jest coraz większy i większy. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, a Jessice i maleństwu, by dobrze się czuły i były zdrowe. Nie mogę się już doczekać!

Jessica Biel ma urodzić swoje pierwsze dziecko na przełomie lutego i marca. Według doniesień mediów, para spodziewa się córki. Znajomi Timberlake'a i aktorki podali już nawet szczegóły na temat przygotowywanego dla dziecka pokoju:

Wspólnie z Justinem zgodzili się na motyw przewodni "dżungla". Nie chcą żadnych falbanek, czy czegoś zbyt dziewczęcego, więc poprosili artystę o udekorowanie ścian malunkami dzikich zwierząt takich jak słonie, zebry czy małpy - zdradził znajomy pary.

jus

Więcej o: