Conchita Wurst zmieniła fryzurę! Długie włosy to już przeszłość

Kontrowersyjna piosenkarka do tej pory nosiła długie włosy a la Kim Kardashian. Teraz postanowiła znacznie je skrócić. Jak wygląda?

Zwyciężczyni Eurowizji stała się ulubienicą projektantów. Nie mogło jej więc zabraknąć również na paryskim Tygodniu Mody. Pojawiła się m.in. na pokazie zafascynowanego nią podobno francuskiego projektanta, Jeana-Paula Gaultiera. Jak zwykle Conchita Wurst wzbudziła ogromne zainteresowanie. Tym razem jednak nie za sprawą brody, z którą chyba większość zdążyła już się oswoić. Chodziło całkiem nową, krótką fryzurę.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

O cięciu chyba mowy tu nie ma, bo Conchita nosi perukę. Całkiem możliwe więc, że krótsze włosy to tylko chwilowy kaprys lub eksperyment z wizerunkiem.

Co myślicie o tej metamorfozie?

aga

Więcej o:
Komentarze (36)
Conchita Wurst zmieniła fryzurę! Długie włosy to już przeszłość
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ganimedes

  Oceniono 170 razy 134

  Jest to nadal facet, z odpowiednimi sobie cechami płciowymi i o pseudonimie Muszelka Kiełbasa, dlaczego piszecie więc o nim jako o kobiecie ? Jest dokładnie taki sam jak istota o ksywie Rafa..coś tam , tyle że nieco bardziej wyjściowy na twarzy. Nie przeszedł operacji zmiany płci, dlaczego mamy czytać, że to ONA ?

 • koja

  Oceniono 83 razy 57

  Człowiek skandalista z parciem na szkło. Na początku XX w kobiety z brodą występowały w cyrku.100 lat temu nawet tam by go nie chcieli. Dzisiaj stąpa w szpilkach na czerwonym dywanie, pokazują go w tv, robią z nim wywiady...tylko dlaczego.

 • monamo

  Oceniono 32 razy 12

  jak dla mnie to wygląda jak islami..a w spódnicy

 • kolorowaaaaaaa

  Oceniono 83 razy 11

  Jakoś nie toleruje takich osób jak to cos...

 • pietka20

  Oceniono 12 razy 8

  Ja jednak wolę wersję Plotka - jest weekend? są cyce!

 • dafaq

  Oceniono 6 razy 6

  Po 'austriacku' (tak, wiem, że nie ma takiego języka) "wurst" oznacza przede wszystkim "nie ma znaczenia" w takim kontekście, kiedy ktoś się pyta "herbata zielona czy czarna?" a odpowiedź jest "wurst" czyli obojętnie. Kiełbasa dla Austriaka to dopiero drugie znaczenie.

 • remislanc

  Oceniono 9 razy 3

  Świrek jakich niestety coraz więcej......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX