Jak ubrać się na kolację z chłopakiem siostry? Można zwyczajnie, a można tak jak Kim. Czyli wyeksponować WSZYSTKO pod prześwitującym materiałem

Kim Kardashian nie jest skromnisią, ale wciąż nie przestaje nas dziwić, co potrafi wymyślić, by pokazać swoje słynne krągłości. Tym razem niby przykryła dekolt, ale chyba nie spodziewała się, że nie zauważymy, co widać pod cienkim materiałem.

Kiedy Twoim największym atutem jest ciało, nie warto przepuścić żadnej okazji, by przypomnieć ludziom o tym, jak jest wspaniałe. I Kim Kardashian o tym wie. Najlepiej wychodzi jej w końcu robienie selfie oraz prezentowanie słynnej pupy oraz obfitego biustu.

Tym razem Kardashian wybrała się na sushi z wieloletnim partnerem Kourtney - Scottem Disickiem. Jeśli Kim chciała omówić ze Scottem plotki na temat jego domniemanej niewierności czy rozwiać wątpliwości na temat kryzysu w związku jego i Kourtney, wybrała dość kontrowersyjną stylizację.

Top odsłaniał brzuch, spódnica sięgała do połowy łydki - taki zestaw to już znak rozpoznawczy Kim. Ale tym razem wybrała materiał, spod którego mogliśmy zobaczyć (zwłaszcza w blasku fleszy) niemal wszystko.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Podczas kolacji celebrytka musiała zrobić sobie przerwę - na Instagramie pochwaliła się selfie z "publicznej toalety". Fani oczywiście masowo "polajkowali" zdjęcie, ale sam Scott nie wydawał się poruszony prowokującym strojem Kim. Przez tyle lat zdążył się już chyba przyzwyczaić.

jus


Reklama

Więcej o:
Komentarze (3)
Jak ubrać się na kolację z chłopakiem siostry? Można zwyczajnie, a można tak jak Kim. Czyli wyeksponować WSZYSTKO pod prześwitującym materiałem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • the_lizard_king

  Oceniono 51 razy 35

  Wygląda jak mutant popromienny.

 • n5

  Oceniono 20 razy 14

  matko ona ma z 33 lata jak nie więcej a dalej głupia jak średnio rozgarnięta 13 latka. sama sobie zdjęcia robi w lustrze i publikuje i jeszcze myśli ze ludzi to kręci.
  jedyne co ma piękne to twarz i włosy, ale jej ciało jest spasione, tyłek zrobiła chirurgicznie, to widać bo pośladki są kwadratowe, a biust jej się po prostu po dziecku zniszczył. 150 cm wzrostu i dupa jak szafa. nie ma ciekawszych osób, zeby pisać o nich codziennie?

 • pro

  Oceniono 12 razy 6

  współczue jej , cale ma co chciała

  cały świat patrzy się jak sie starzeje i coraz bardziej zamienia w grubą kuchare z przerostem tarczycy

  o ironio losu!!:DDD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX