Sablewska sugeruje, że Górniak od lat jest jej winna pieniądze. Diwa odpowiada: Kłamliwe informacje! Internauci: Przestań się ośmieszać

Niedawno pisaliśmy o konflikcie Edyty Górniak z Joanną Horodyńską. Stylistka naraziła się diwie kwestionując jej strój sylwestrowy, repertuar i życie seksualne. Kolejną osobą, z którą ma na pieńku, jest Maja Sablewska.

Kilka dni temu Maja Sablewska na swojej facebookowej tablicy umieściła aluzyjny wpis, który wszyscy bez wyjątku odnoszą do Edyty Górniak.

Czuję wyłącznie wdzięczność za każdą chwilę mojego życia zawodowego: Tę, która "przynosiła nam obu bardzo duże profity i dzięki niej odnosiłyśmy ogromne sukcesy", zgadzam się z Dodą. Również za tę, która nie przynosiła profitów, bo pewna Artystka (nie Doda) zapomniała się rozliczyć, a kilka sukcesów wspólnie ze mną odniosła. I także za tę, która zamiast profitów przyniosła dużo ważniejsze wartości... Czuję wdzięczność, bo to wszystko, co za mną, doprowadziło mnie do tego miejsca i czasu, w którym jestem tu i teraz.

Według informatora "Super Expressu", Edyta Górniak jest Mai Sablewskiej winna całkiem sporą sumkę. Tabloid napisał, że chodzi o około 60 tysięcy złotych.

Maja załatwiła Edycie udział w "Tańcu z Gwiazdami", wielkie "20-lecie" podczas TOPtrendów, różne koncerty, pomagała w nagraniach. Nie zobaczyła ani złotówki. Dlatego rozważa wniesienie sprawy do sądu. Daje Górniak ostatnią szansę - czytamy.

Edyta Górniak wyprzedziła uderzenie. Diwa zdecydowała się podjąć wobec swojej byłej menedżerki kroki prawne.

Wobec tych samych, kłamliwych informacji rozpowszechnianych po raz kolejny przez Panią M. Sablewską w kilkuletnich odstępach czasu - zdecydowałam o przekazaniu sprawy moim Pełnomocnikom Prawnym - napisała na Facebooku.

Do sprawy zdążyli już odnieść się internauci. Pod wpisem Górniak jest ponad setka komentarzy, w dużej mierze krytycznych wobec piosenkarki.

Moim zdaniem to jest śmieszne. Wokalistka powinna zajmować się tworzeniem muzyki, a nie notorycznie kłócić się z kimś na pokaz.
Wiecznie wojna. To już niesmaczne.
Edytko, brakuje Ci szczerej osoby u Twego boku, która powiedziałaby stop, przestań się ośmieszać.

Poza głosami zmęczonych utarczkami swojej idolki fanów, znalazły się także głosy wsparcia.

Zgadzam się z panią Edytą. Trzeba szanować siebie. Życzę powodzenia.

Edyta GórniakScreen z Facebook.com/Edyta Górniak

alex

Więcej o:
Komentarze (8)
Sablewska sugeruje, że Górniak od lat jest jej winna pieniądze. Diwa odpowiada: Kłamliwe informacje! Internauci: Przestań się ośmieszać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ja01

  Oceniono 48 razy 34

  Oprócz piosenki "To nie ja byłam Ewą", nie znam żadnego innego kawałka Edyty Górniak. Od dawna uważam, że stosowanie określenia 'diva' do jej osoby, jest sporym nadużyciem. Ostatnio na jakimś portalu był artykuł ilu facetów Górniak miała - sporo. Więcej osiągnięć ? - usta "karpia".

 • pannamigootka

  Oceniono 27 razy 15

  Za wykonaną pracę należy zapłacić!!! Niezależnie od wzajemnych urazów ! Trochę się zdenerwowałam , bo też mi jeden sku...el , nie zapłacił ...Skończyła się 'afera
  oponkowa ', zaczęła 'pieniążkowa'

 • fanizymiko

  Oceniono 14 razy 8

  Jedno jest pewne. Którejś z pań stringi wpijają się w miejsca intymne zbyt mocno...

 • baba_jaga

  Oceniono 20 razy 6

  Edzia kiedyś diwa była, a teraz słynie z pozywania ludzi

 • rdx

  Oceniono 14 razy 6

  No i komu tu wierzyć? Maja Sablewska wydaje się byc karierowiczką i osoba, której trudno jest mimo wszystko zaufać. Natomiast Edzia to Edzia... Naprawdę ciężki wybór, a prawdy pewnie nie dowiemy się nigdy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX