Malinowska wyśmiewa konflikt Horodyńskiej i Górniak. Tak ostrych słów (i to pod adresem dawnej przyjaciółki) się nie spodziewaliśmy

"Afera oponkowa" zatacza coraz szersze kręgi. Teraz do dyskusji włączyła się Karolina Malinowska. To, co napisała, raczej nie spodoba się Joannie Horodyńskiej.

Ile jeszcze pamiętacie z Sylwestra? Pewnie niewiele. Ale stylizacja, na jaką tamtego szczególnego wieczoru zdecydowała się Edyta Górniak, na naszych oczach przechodzi do historii. Mówiła już o niej Joanna Horodyńska, Karolina Korwin-Piotrowska, pisała Dorota Wróblewska i sama Górniak. Sprawa dawno zaczęła żyć własnym życiem i mało kogo interesuje już czy piosenkarce za dużo wystawało i czy jej spodnie były fajne.

Przypomnijmy - gwiazda w ostrych słowach, które napisała na Facebooku, polemizowała z krytyką Joanny Horodyńskiej - zarzuciła jej m.in. brak satysfakcjonującego życia seksualnego. Horodyńska odpowiedziała, że schudła, a ta sfera jej życia kwitnie.

Tę licytację skomentowała na swoim blogu Karolina Malinowska. Zaskakują zwłaszcza słowa, jakimi opisała dawną przyjaciółkę:

Sławna piosenkarka i chcąca być jeszcze bardziej sławna modelko-stylistko-wyrocznio-prezenterka przemówiły się w kwestii seksu - napisała. - Czy dwie czterdziestoletnie kobiety muszą się w taki sposób ze sobą komunikować? Obie mają niezwykłe talenty. Jedna nieprzeciętny głos i przeOGROMNĄ wrażliwość, a druga wielką umiejętność robienia zakupów i jeszcze większą umiejętność robienia zakupów. Może powinny spisać umowę barterową, podszkolić się i wymienić wiedzą?

Karolina MalinowskaFot. Kapif

Najwyraźniej między Horodyńską a Malinowską nie ma już nawet strzępków sympatii - to stylistce obrywa się najmocniej.

Zgadzacie się z opinią modelki?

jus

Więcej o:
Komentarze (8)
Malinowska wyśmiewa konflikt Horodyńskiej i Górniak. Tak ostrych słów (i to pod adresem dawnej przyjaciółki) się nie spodziewaliśmy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 55 razy 43

  Starcie trzech opiniotwórczych tytanów intelektu.

 • sensacja

  Oceniono 37 razy 21

  Zabawne, bo jakimże to talentem może pochwalić się drewniana Malinowska? W tej dyskusji brakuje jeszcze opinii Karoliny Korwin-Piotrowskiej.
  Mimo wszystko, jest pewna racja w tym, że dwie czterdziestolatki pyskujące jak gimnazjalistki są żenujące.

 • baba_jaga

  Oceniono 30 razy 8

  odezwała się wyrocznia! ! !

 • rdx

  Oceniono 27 razy 7

  Przyganiał kocioł garnkowi!

 • nkwd

  Oceniono 25 razy 5

  Ooo następna wydarzona dołączyła do dyskusji.
  Absolwenci psychiatrii, macie doskonały materiał na pracę doktorską.
  Wszystkie trzy zachowują się jakby z drzewa zlazły przedwczoraj.

 • pannamigootka

  Oceniono 18 razy 2

  Pan Malinoska proszę posprzątać , bo mąż znowu nabrudził...tym razem w sraczyku.

 • Gość: wiktoria

  Oceniono 1 raz -1

  Horodynska ty agrawo zmień się bo przeginasz pałę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX