Bluzka była dość luźna, spódnica długa. Ale Kim to mistrzyni - i tak udało jej się pokazać wszystko

Celebrytka wciąż próbuje nas przekonać, że już niedługo dołączy do grona ikon mody. Póki co na pewno nie można jej odmówić jednego - mało która gwiazda z taką łatwością i wdziękiem eksponuje swoje atuty. I to wszystkie.

W makijażu obowiązuje zasada - mocno podkreślone oczy lub usta. Podobnie jest z ubiorem. Każda elegancka kobieta wie, że kiedy zakłada mini, dekolt jest zbędnym przepychem. No i Kim Kardashian też o tym wie - wybrała dość luźną bluzkę z ogromnym dekoltem i spódnicę proporcjonalnie długą do głębokości dekoltu. Oczywiście wiecie, że wyszło jak zawsze. Możemy zobaczyć biust Kim w niemal pełnej okazałości oraz obciśniętą cienkim materiałem sławną pupę.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Wielbiciele gwiazdki stwierdzą pewnie, że przypomina karmelowy cukierek, a jej przeciwnicy, poza dość nachalnie eksponowanymi kształtami, zobaczą kolejny dowód na to, że Kim nie potrafi dobrać ubrań do swojej figury. Ale jedni i drudzy chętnie sprawdzą, czym znowu się popisała. Nie mamy racji? ;)

jus

Więcej o:
Komentarze (6)
Bluzka była dość luźna, spódnica długa. Ale Kim to mistrzyni - i tak udało jej się pokazać wszystko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • rdx

  Oceniono 49 razy 35

  Oczywiście, że macie rację! To my tworzymy Kim Kardashian poprzez swoje zainteresowanie - czy to poztywne, czy negatywne. Przecież te wszystkie "hejty" to tak naprawdę woda na jej młyn. Ma zwbudzać zainteresowanie i ciągle jej się to udaje. A jako że należę do grupy jej zwolenników, mogę pwoiedzieć, że po raz klejny wyglądała znakomicie!

 • olalola

  Oceniono 57 razy 25

  Uważam, że jest piękną kobietą, pomimo iż 'ZAD' jest nieco , no.... bardziej nieco ... za WIELKI. Inteligencja z wyglądem no niestety nie 'idzie' w parze.

 • oksza

  Oceniono 4 razy 4

  Gdyby nawet ubrała się w kożuch to napiszecie to samo aby przyciągnąć durni i zarobić nas reklamach.

 • sselrats

  Oceniono 19 razy 1

  A piekny odbyt?

 • Jarek P.

  Oceniono 4 razy 0

  Tylko patrzeć, jak w czymś podobnym wystąpią nasze rodzime balerony. No to, co to są "Prawie Jak Kim" :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX