Skróciła sukienkę, która i tak zasłaniała niewiele. W końcu miało być seksownie! Odwaga się opłaciła

Odkąd aktorka rozstała się z narzeczonym, wygląda coraz lepiej. Na pokazie Versace w Paryżu, pojawiła się z mamą i projektantką - Donatellą Versace. Obie patrzyły na nią z zachwytem i dumą. Wcale się zresztą nie dziwimy.

Dumna z pięknej córki Goldie Hawn, a obok Donatella Versace patrząca z podziwem na to, jak na 35-letniej Hudson wygląda jej projekt - ta trójka to chodząca reklama marki. Hudson w ostatnim czasie chętnie eksponuje swoją bardzo szczupłą i seksowną figurę. Podczas Złotych Globów, jej pupie nie oparła się sama Jennifer Aniston. I chyba dobrze, że teraz nie było jej w pobliżu - aktorka wyglądała jeszcze bardziej ponętnie.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Gwiazda wybrała czerwoną sukienkę, którą na wybiegu prezentowała Eva Herzigova. Kreacja działa na wyobraźnię - ma prześwity w newralgicznych miejscach, opina sylwetkę, no i ten kolor...

Eva Herzigova GONZALO FUENTES / REUTERS / REUTERS

Ale Hudson dodała coś od siebie - skróciła ją i zaprezentowała zgrabne nogi.

Przypomnijmy - aktorka jest matką dwójki dzieci. Chyba nie tylko my patrząc na jej idealnie płaski brzuch i krągłą pupę, mamy problemy, by w to uwierzyć.

jus

Więcej o:
Komentarze (5)
Skróciła sukienkę, która i tak zasłaniała niewiele. W końcu miało być seksownie! Odwaga się opłaciła
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aibo

  Oceniono 18 razy 16

  Donatella ma w domu lustro? Przyjaciół też chyba nie ma bo powiedzieliby jej że robi z siebie zidiociałego Frankeinsteina

 • snefru

  Oceniono 5 razy -3

  -Dziewczyny się o ciebie pytały
  -jakie dziewczyny?
  -z domu starców :-))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX