Kim nie uśmiecha się "ze względu na zmarszczki", a Kanye? Ma jeszcze dziwniejsze wyjaśnienie

Kim i Kanye przyzwyczaili już fotografów do swoich pochmurnych twarzy. Uśmiechy tylko sporadycznie rozjaśniają ich lica. Każde też ma swoje powody. Niedawno dzieliła się nimi Kim, teraz tłumaczył się Kanye. Wszystko z powodu... książki z XIX wieku.

Obawa Kim Kardashian, że zbyt częste naciąganie mięśni twarzy zostawia postarzające bruzdy, może jest lekko przesadzona, ale trudno odmówić temu pewnej logiki. Jej mąż natomiast dopisał do niechęci do uśmiechania się prawdziwą ideologię. Żyjący w przyszłości ludzie, patrząc na jego zdjęcia, mają sądzić, że był kimś fajnym. Wszystko przez odkrytą na paryskim pchlim targu książkę. Wydana kilkaset lat temu, zawierała zdjęcia ludzi o marsowych minach. Bardzo mu się to spodobało. Kanye West swoimi przemyśleniami podzielił się na gali nagród świata mody, Fashion Los Angeles Awards.

Spojrzałem na tych ludzi i wydali się mi tacy prawdziwi. Ich stroje były niezwykłe i nikt się nie uśmiechał. Paparazzi podchodzą do mnie i pytają się, czemu się nie uśmiecham. Myślę, że nie uśmiechanie się sprawia, że się uśmiecham. Ludzie na obrazach w starych zamkach też się nie uśmiechają, bo to nie wyglądałoby tak cool - wyjaśnił.

Czyli co, Kanye, nie będziesz się już nigdy uśmiechać?

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Kim nie uśmiecha się "ze względu na zmarszczki", a Kanye? Ma jeszcze dziwniejsze wyjaśnienie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • piroman

  Oceniono 27 razy 25

  Mój kot jak jest w kuwecie to takie miny odwala.

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 9

  Ten pan jest mądry inaczej. Poważnie, z umysłowego inwalidztwa nie powinno się śmiać.

 • ja01

  Oceniono 11 razy 7

  Powiem najdelikatniej jak umiem: nie trawię tego czarnego pana.

 • trzcinka.

  Oceniono 9 razy 5

  Rodzina Adamsów.

 • Gość: gruchaha

  0

  Fajnie ja tez tak robię,tzn.uśmiecham się tylko 2 razy w ciągu dnia ale zamkniętymi ustami i myślę ze takie ograniczenie jest ok,nie będę miała tyle zmarszczek co inne kobiety które na okrągło się śmieją.

 • browaryr

  Oceniono 9 razy -5

  murzyn powiedział"nie ma śmiania"i usmiech zniknął z twarzy nałoznicy...

 • rdx

  Oceniono 19 razy -17

  Bardzo żałuję, że Kim przestała się uśmiechać, bo naprawdę pięknie wtedy wyglądała. Tak czy inaczej, "marsowe miny" Kim i Kanye są intrygujące i ciekawe!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX