Brat Kate Hudson podbija Instagram: Żadnych ograniczeń. I pokazał się w samych skarpetkach. Równie ciekawy jest jednak komentarz aktorki

Jak powiedział, tak zrobił. Aktor Oliver Hudson, brat swojej sławnej siostry, obiecał, że pokaże się bez ubrania i dotrzymał słowa. Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu pozuje w samych skarpetkach.

Oliver, brat Kate Hudson, ma opalone plecy i blady tyłek. Znamy takie szczegóły, ponieważ opublikował stosowne zdjęcie na niedawno założonym koncie na Instagramie. Zdjęć jest na razie niewiele i są całkiem zwyczajne, z wyjątkiem TEGO:

Nie ma jak w domu - podpisał je.

Oliver HudsonScreen z Instagram.com/Oliver Hudson

Prawdę mówiąc, podobnego ujęcia można się było spodziewać. Oliver bowiem już przy pierwszym zdjęciu sprzed dwóch tygodni zapowiedział, że nie będzie miał nic do ukrycia.

Zapraszam do zapoznania się z prawdziwym Oliverem. Żadnych filtrów i ograniczeń. Cały ja - w przenośni i dosłownie. Z nagim tyłkiem. Zdrowia!

Zdjęcie dorobiło się już sporej grupki fanów, którzy komplementują pozbawione opalenizny pośladki aktora. Nie należy do nich jednak jego siostra.

Czy to naprawdę było konieczne? - zapytała retorycznie.

Musiała coś przeczuwać, ponieważ, kiedy wcześniej reklamowała na swoim koncie debiut brata na Instagramie, wyraźne były jej obawy.

Chciałabym poświęcić chwilę na przedstawienie mojego wielkiego brata na Instagramie. I z góry za niego przepraszam. Jeżeli masz selfie z owłosioną klatką piersiową i zdjęcie podczas gry w golfa, to jest to twój człowiek. Pomyślnie trafił na Instagram i już wiem, że ja i moi bracia znajdziemy się na łasce jego publicznego konta, ponieważ wiem, jaki jest. Obawiam się tego, bardzo obawiam... - pisała.

Jak widać, słowa Kate były prorocze. Jesteśmy przy tym prawie pewni, że najciekawsze i tak dopiero przed nami.

Kate Hudson i Oliver HudsonBulls

alex

Więcej o:
Komentarze (4)
Brat Kate Hudson podbija Instagram: Żadnych ograniczeń. I pokazał się w samych skarpetkach. Równie ciekawy jest jednak komentarz aktorki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 10

  No brawo, pokazał się od swojej najlepszej strony.

 • Oceniono 9 razy 7

  "Chciałabym poświęcić chwilę na przedstawienie mojego wielkiego brata na Instagramie"
  Wielkiego brata??? Angielskie "big brother" oznacza "starszy brat", tak samo jak "liitle brother" nie oznacza "maly" tylko "mlodszy"
  Tak to jest gdy kretynie tlumacza teksty angielskie uzywajac google translate...

 • dodosdontquack

  Oceniono 10 razy -2

  No to pokazal wszystko co mial do pokazania i sie skonczyl.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX