Ostatnio było tragicznie. Ale Cichopek odrobiła lekcję i odrzuciła styl eleganckiej pięćdziesiątki. Jest lepsza fryzura, a sukienka? Oceńcie

Po ostatnim występie na ściance radziliśmy Katarzynie zmienić stylistę i fryzjera. Nie wiemy, na ile posłuchała naszych rad, a na ile po prostu spojrzała w lustro, ale - tak - jest lepiej. Zdecydowanie!
Cichopek odrzuciła styl pięćdziesiątki Ostatnio było tragicznie Po ostatnim występie na ściance radziliśmy Katarzynie zmienić stylistę i fryzjera. Nie wiemy, na ile posłuchała naszych rad, a na ile po prostu spojrzała w lustro, ale - tak - jest lepiej. Zdecydowanie! Katarzyna Cichopek osiągnęła perfekcję w fryzurach i stylizacjach dodających jej co najmniej dziesięć lat. Niebieska sukienka i starannie ułożone włosy z ostatniego wyjścia skojarzyły nam się ze złotymi latami Jolanty Kwaśniewskiej (nie ujmując niczego byłej pierwszej damie). "Look" z gali Fundacji Dziecięca Fantazja przyjęliśmy z tym większą ulgą i radością. Aktorka wreszcie wygląda dobrze. Gwiazda wybrała na tę okazję skromną czarną sukienkę z ciekawym wykończeniem na dole. Dobrała do niej szpilki w tym samym kolorze i złotą torebkę. Kluczowe okazało się jednak uczesanie. Cichopek zdecydowała się na bardziej "młodzieżowy" wariant swojej krótkiej fryzury, zaczesując grzywkę gładko przy czole. Katarzyno - idź tą drogą!

Katarzyna Cichopek osiągnęła perfekcję w fryzurach i stylizacjach dodających jej co najmniej dziesięć lat. Niebieska sukienka i starannie ułożone włosy z ostatniego wyjścia skojarzyły nam się ze złotymi latami Jolanty Kwaśniewskiej (nie ujmując niczego byłej pierwszej damie). "Look" z gali Fundacji Dziecięca Fantazja przyjęliśmy z tym większą ulgą i radością. Aktorka wreszcie wygląda dobrze.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Gwiazda wybrała na tę okazję skromną czarną sukienkę z ciekawym wykończeniem na dole. Dobrała do niej szpilki w tym samym kolorze i złotą torebkę. Kluczowe okazało się jednak uczesanie. Cichopek zdecydowała się na bardziej "młodzieżowy" wariant swojej krótkiej fryzury, zaczesując grzywkę gładko przy czole. Katarzyno - idź tą drogą!

A jak Wam podoba się aktorka w takiej wersji? Jest lepiej?

em

Więcej o:
Komentarze (16)
Ostatnio było tragicznie. Ale Cichopek odrobiła lekcję i odrzuciła styl eleganckiej pięćdziesiątki. Jest lepsza fryzura, a sukienka? Oceńcie
Zaloguj się
 • 020680

  Oceniono 85 razy 37

  Cipotek - typowa ciotka klotka, która fryzurką dodała sobie dekadę do metryki...

 • oksza

  Oceniono 35 razy 19

  Brawo dla Cichopek. Po wpisach widać jak wnerwiła gwiazdy piszące w plotku. W jadzie jakie wypluwają można się utopić. I to jest wskaźnik że dobrze wygląda.

 • browaryr

  Oceniono 46 razy 8

  czym zajmie sie pyza jak zakonczy sie superprodukcja -m jak coś??-zostanie"szafiarką" albo galerianka?

 • Lena L

  Oceniono 21 razy 5

  Fundacja dziecieca, a ona jak na pogrzeb.

 • pan.malowany

  Oceniono 4 razy 4

  Niech Hakiel ja ocenia.

 • adala

  Oceniono 5 razy 3

  ładnie

 • Kidler Jan

  Oceniono 6 razy 2

  A MÓWILI ŻE TO ,,,,,,,PYZA,,,,,,A TO CAŁKIEM ŚLICZNA ŚLĄSKA TERAZ ,,,,KL...A A JA LUBIĘ ŚLĄSKĄ KUCHNIĘ ,,,,,,JAK PYCHĄ SIĘ TRACI FANÓW I KARIERA AKTORKI ,,,,ALE JAKO KOBIETA JEST ŚLICZNĄ PANIĄ I MIŁĄ....

 • tempusfugit

  0

  Nie widzę różnicy; styl ciągle ten sam, choć kolory inne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX