Kolejny magazyn dla mężczyzn zachwyca się Ogórek. Amerykański "Playboy": Czy ta piękna kobieta to następny prezydent Polski?

Kandydat na prezydenta też może być bohaterem artykułu w "Playboyu". Szczególnie jeżeli jest kobietą, i w dodatku piękną.

"Playboy" nie pisze o Magdalenie Ogórek niczego, czego byśmy już nie wiedzieli. Ot, zwraca uwagę, że politycy z Europy są atrakcyjniejsi, niż ktokolwiek z kluczowych osób amerykańskich kampanii prezydenckich. Jako przykład pokazuje polską kandydatkę na prezydenta.

Poza ogólnymi informacjami, że Ogórek ma tytuł doktorski i grywała epizody w serialach, "Playboy" zwraca uwagę na ogromną przewagę w sondażach obecnego prezydenta, Bronisława Komorowskiego, co kandydatce nie wróży sukcesu wyborczego.

Choć zatem Ogórek prawdopodobnie nie będzie w najbliższym czasie brała udziału w spotkaniach NATO lub konferencjach ONZ, to prawdopodobnie nikogo to nie powstrzyma przed byciem na bieżąco z najnowszymi informacjami o kampanii. Czyż demokracja nie jest wspaniała? - czytamy.

Wcześniej o Magdalenie Ogórek pisał magazyn "GQ". Po publikacji w sieci nie brakowało komentarzy o szowinizmie autorów tekstu.

Magdalena OgórekPlayboy.com

alex

Więcej o:
Komentarze (66)
Kolejny magazyn dla mężczyzn zachwyca się Ogórek. Amerykański "Playboy": Czy ta piękna kobieta to następny prezydent Polski?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tribar

  Oceniono 248 razy 164

  Jeżeli Playboy, takie wiarygodne źródło informacji dla połowy cywilizowanego świata, chwali kandydatkę, to chyba zagłosuję na nią - choćby po to, żeby na międzynarodowych konferencjach wszyscy faceci się ślinili, tracili rozumy, a żony tych polityków były zazdrosne jak Michelle o Baracka ;) Niech się dzieje...

 • my_kroolik

  Oceniono 197 razy 137

  No i znowu nie dali zdjęć pani Ogórek w bikini...

 • jan.w2

  Oceniono 99 razy 65

  Miałem nie iść na wyglądające na ustawione wybory prezydenckie, ale pójdę i zagłosuje na p. Ogórek, bo ładna z niej kobitka i przynajmniej miło się na nią patrzy.

 • aventador

  Oceniono 168 razy 62

  A ja zagłosuje bo mam dość już tych starych wyjadaczy!!!

 • justseb72

  Oceniono 58 razy 54

  Ona przypomina mi młodą Agnethę Faltskog z Abby.

 • alieniak

  Oceniono 65 razy 39

  Gdyby sie teraz zgodzila na sesje, to moglaby zaspiewac w zasadzie dowolna kwote.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX