Arnold Schwarzenegger miał wydziedziczyć syna z powodu Miley. Tymczasem te rodziny zaczyna łączyć coraz więcej

Słowa rodziców trafiły w próżnię. Najpierw, wbrew ojcu, Patrick Schwarzenegger zaczął spotykać się z Miley Cyrus. Teraz klany związało z sobą mocniej rodzeństwo pary. Braison Cyrus spotyka się z Christiną Schwarzenegger.

Gdy 21-letni Patrick i Miley stali się parą, matka chłopaka, Maria Shriver podobno przeżyła szok. Jej niechęć do kontrowersyjnej młodej piosenkarki była olbrzymia. Patrick Schwarzenegger miał nawet usłyszeć ultimatum: albo dziewczyna albo 49 mln dolarów spadku. Ostatecznie plotki o groźbie wydziedziczenia okazały się nieprawdziwe, ale oburzenie jego rodziców ponoć było jak najbardziej realne.

Teraz ich cierpliwość została wystawiona na większą próbę. Wszystko za sprawą Christiny Schwarzenegger i Braisona Cyrusa. O ich bliskich relacjach świadczyć ma m.in. ta fotka z Instagramu. Pozbawione opisu zdjęcie pokazuje obejmujące się dzieci z gwiazdorskich klanów.

Wygląda, że klany Cyrusów i Schwarzeneggerów łączą siły na więcej niż jeden sposobów - skomentował fotkę LifeAndStyleMag.com.

Christina Schwarzenegger i Braison CyrusScreen z Instagram.com/braisoncwukong

Zdaniem portalu, za "swataniem" stoi Miley Cyrus. W ten sposób miałaby zagrać na nerwach matki swojego nowego chłopaka. Ile w tym prawdy, nie wiadomo. Dalsze konfiguracje są możliwe, bo Arnold Schwarzenegger ma jeszcze 2 synów i córkę (Christophera, Josepha i Katherine), a Cyrus 2 siostry i 2 braci (Brandi, Noah, Trace'a i Christophera).

socha

Więcej o:
Komentarze (2)
Arnold Schwarzenegger miał wydziedziczyć syna z powodu Miley. Tymczasem te rodziny zaczyna łączyć coraz więcej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • nihilist_24

    Oceniono 23 razy 15

    ja wiem, że zabrzmię bardzo niemilie, ale jeśli macie dziewczyny kompleksy na pukcie swojej urody to popatrzcie na twarz Miley. to co ona ze sobą zrobiła to jest szok.

  • browaryr

    Oceniono 18 razy 14

    niech młody lepiej uwaza bo jak sie terminator wku.i-to reka noga mozg na scianie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX