Oglądacie na własną odpowiedzialność! Niecik śpiewa i tańczy w "DD TVN", ale to nie on jest tu największą gwiazdą. Hit internetu. Mamy wideo!

Postapokaliptyczna wariacja na temat breakdance czy naśladowanie ruchów szalonego robota? Taniec Niecika przebiłby wszystko, gdyby nie ktoś jeszcze, kto tańczył obok niego.

Najlepszy humor to taki, który jest serwowany ze śmiertelną powagą, choć czasami nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. Już kiedy wydawało się, że poprzeczka zawieszona przez występ półnagiej Angeliki Fajcht "grającej" na gitarze nie jest do przeskoczenia, pojawił się on. Wciąż zbieramy szczęki, które nam opadły po obejrzeniu arcybrawurowej choreografii do piosenki "Lodołamacz", zaprezentowanej przez Tomasza Niecika w piątkowym porannym "DD TVN".

To lodołamacz, złodziej twego serca, w jego oczach jesteś zawsze najpiękniejsza. Lodołamacz, pożeracz pięknych ust, lodołamacz, złodziej damskich serc - śpiewał z pasją i zaangażowaniem Niecik, a obok niego wyczyniał wygibasy dwa razy większy od niego tytułowy bohater owej pieśni miłosnej.

Tomasz Niecik to artysta szeroko znany w środowisku miłośników muzyki disco polo i wielce dla tego gatunku zasłużony. Kiedyś był gościem Kuby Wojewódzkiego, gdzie zasłynął wpadającymi w ucho bon motami w rodzaju "Jestem energiczny jak wibrator elektryczny". To poniekąd tłumaczy wulkaniczną energię, z jaką tańczył na scenie "DD TVN".

Występ Niecika i "lodołamacza" już jest hitem internetu. Wyzwala też gorące dyskusje zarówno na stronie "DD TVN", jak i na ich facebookowym profilu. Poza obfitą krytyką, dającą się zamknąć w jednym słowie: "żenada", jest też sporo głosów od osób, które doceniły nietuzinkowy charakter występu i podeszły do niego z poczuciem humoru.

Wyszłam z pokoju... bałam się wrócić.
Pan, który tańczył, po prostu mnie rozwalił. Humor poprawiony na cały dzień.
Rozwalił mnie ten podrygujący monster robiący serduszko. Popłakałam się ze śmiechu.

I to być może jest odpowiedź na pytanie: śmiać się czy płakać. Jedno i drugie!

alex

Też zbieracie szczęki z podłogi?
Więcej o:
Komentarze (21)
Oglądacie na własną odpowiedzialność! Niecik śpiewa i tańczy w "DD TVN", ale to nie on jest tu największą gwiazdą. Hit internetu. Mamy wideo!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 47 razy 41

  po tym występie ochroniarz Niecika ma darmowy wstęp do dyskoteki w Przęsławicach koło Grójca

 • nihilist_24

  Oceniono 28 razy 26

  ten koleś w okularach mnie powalił na łopatki :D

 • olalola

  Oceniono 25 razy 15

  Przepraszam , ale z Pana Niecika jest beztalencie, mimo wszystko się uśmiałam

 • twinwoofer83

  Oceniono 16 razy 14

  Że Niecik to pajac z Grajewa to wiedziałem...ale teraz przeszedł samego siebie...Neonówka i Paranormalni wysiadają przy nim.:)

 • ja01

  Oceniono 18 razy 12

  Dobre :D Na wesoło :D

 • kats

  Oceniono 11 razy 11

  Pan Proper jakby poza rytmem ale walczy!

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 8

  To takie są objawy przedawkowania metaamfetaminy, LSD, czy THC?

 • marcelito

  Oceniono 9 razy 7

  Czad, jeszcze tylko Węgrowskiej brakuje....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX