W święta zaręczyła się z Manganiello, ale już raz była panną młodą. Vergara pierwszy ślub wzięła jako nastolatka. MAMY ZDJĘCIA!

Seksowna aktorka zachwyciła świat już jako dojrzała kobieta rolą w serialu "Współczesna rodzina" . Okazuje się, że jako 18-letnia dziewczyna była jeszcze bardziej zachwycająca. Choć makijażu wtedy nie miała zbyt udanego.

Sofia Vergara i Joe Manganiello jak najbardziej zasłużenie piastują tytuł najgorętszej pary Hollywood. Wakacyjny romans szybko przerodził się w poważny związek, a jeśli wierzyć doniesieniom amerykańskich mediów, zakochani są już "po słowie".

Dla Vergary nie będzie to jednak pierwsza małżeńska próba. Jako osiemnastoletnia dziewczyna poślubiła swoją szkolną miłość - Joe'a Gonzaleza. Rok później na świat przyszedł syn pary Manolo, ale związek zakończył się rozwodem już po dwóch latach (1993). Ponad dwie dekady po pierwszym weselu aktorka ponownie stanie na ślubnym kobiercu i mamy bardzo duże podejrzenia, że będzie najpiękniejsza panną młodą na świecie. Spójrzcie tylko jak wyglądała za pierwszym razem. Mamy jedynie małe "ale" - makijaż sprawił, że 18-letnia Sofia wyglądała dużo poważniej niż teraz.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Jak księżniczka z bajki z Disneya. Podzielacie nasz zachwyt?

em

Więcej o:
Komentarze (2)
W święta zaręczyła się z Manganiello, ale już raz była panną młodą. Vergara pierwszy ślub wzięła jako nastolatka. MAMY ZDJĘCIA!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • boo.boo

    Oceniono 49 razy 45

    Ale bredzicie- oczywiście waszym zdaniem w 1991 roku powinna mieć i makijaż i stylizację już z roku 2015. Chętnie zobaczę wasze zdjęcia z tamtych czasów gimbusowa redakcjo.

  • Marta Macek

    Oceniono 33 razy 17

    Była piękna tylko ktoś ją makijażem skrzywdził

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX