Michael Keaton zdobył nagrodę, ale na gali przyćmił go przystojny syn. "Czy ktoś wie, czy jest singlem?". Sprawdziliśmy

Sean Douglas po ojcu odziedziczył nie tylko urodę, ale i talent - jest autorem wielu hitów. I mamy cichą nadzieję, że będziemy mogli oglądać go częściej, bo na Złotych Globach był jednym z najprzystojniejszych mężczyzn.

Michael Keaton otrzymał statuetkę dla najlepszego aktora w komedii lub musicalu, wszystkich wzruszyła jego przemowa, a właściwie jej końcówka. Bo to właśnie wtedy gwiazdor zaczął dziękować swojemu najlepszemu przyjacielowi, którym okazał się jego syn.

Mój najlepszy przyjaciel jest dobry, inteligentny, zabawny, utalentowany, troskliwy, rozważny. Czy mówiłem: dobry? Jest również... - przerwał na chwilę wyraźnie wzruszony Keaton. - Tak się składa, że to mój syn, Sean.

Kiedy tylko kamery pokazały jego syna, Seana Douglasa, w internecie natychmiast pojawiły się zachwyty wrażliwych na męską urodę pań:

Sean DouglasTwitter.com

Trudno się dziwić - nowe, piękne twarze to w Hollywood zawsze przedmiot pożądania. Ale Douglasa nie zobaczymy na srebrnym ekranie. Od lat zajmuje się pisaniem piosenek i to takich, które na pewno znacie. Jest autorem takich hitów jak "Wiggle", "Talk Dirty" Jasona Derulo czy "Heart Attack" Demi Lovato.

Piosenki możecie lubić lub nie, ale z tym, że jest wyjątkowo przystojny, trudno się nie zgodzić.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ach, no i umie śpiewać.

Uprzedzając pytania - Sean Douglas jest zajęty. Na zdjęciach wyraźnie widać obrączkę, a urocza blondynka, którą często pokazuje na Instagramie to jego żona. Zdarza się.

jus

Więcej o:
Komentarze (1)
Michael Keaton zdobył nagrodę, ale na gali przyćmił go przystojny syn. "Czy ktoś wie, czy jest singlem?". Sprawdziliśmy
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 31 razy 27

    Redakcję pogięło z ilością tych njusów o Złotych Globach. Jeden - dwa by wystarczyły całkowicie. A nie naście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX