W sierpniu zaskoczyli wszystkich ślubem we Francji, ale to nie koniec niespodzianek. Jolie i Pitt znów przechytrzyli media

Zalegalizowanie związku przez Brangelinę było jednym z najważniejszych wydarzeń roku 2014 w show-biznesie. Ale teraz gwiazdorska para zaskakuje jeszcze bardziej. Małżeństwem byli już przed romantyczną ceremonią we Francji.

O planach ślubnych Jolie i Pitta media spekulowały niemal od początku ich prawie dziesięcioletniego związku. Marzenia kolorowej prasy spełniły się w sierpniu minionego roku - zakochani powiedzieli sobie "tak" w obecności rodziny i najbliższych w ich francuskiej posiadłości Chateau Miraval. Taką wersję znaliśmy do teraz. Wszyscy widzieliśmy zdjęcia - wesele odbyło się na pewno, ale jak wyznała Angelina w najnowszym wywiadzie, ona i Brad małżeństwem byli już wcześniej.

Przed weselem we Francji Brad i ja byliśmy już małżeństwem. Wzięliśmy ślub w Kalifornii. Jako Amerykanie, nie moglibyśmy pobrać się legalnie we Francji - wyjawiła aktorka w rozmowie z włoskim magazynem "Donna".

 

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA PARY >>

 

Okazuje się, że okoliczności tego pierwszego ślubu, były zdecydowanie mniej romantyczne od francuskiej uroczystości.

Jednego dnia powiedziałam do Brada: "Spotkamy się o 4:30 popołudniu?" Zadzwoniłam do sędziego pokoju i podpisaliśmy odpowiednie dokumenty - opowiada.

Tuż po głośnym sierpniowym weselu, przedstawiciel pary powiedział, że na ceremonię we Francji gwiazdorska para zdecydowała się przede wszystkim dla dzieci, które czynnie zaangażowały się w uroczystość (najstarsi synowie odprowadzili nawet szczęśliwą mamę do ślubu).

Tu chodziło o sprawy rodzinne - skomentował.

Ach, ta Brangelina. Zawsze dwa kroki przed mediami.

Para pojawiła się w piątek na gali 2015 AFI Awards Luncheon. Film Angeliny, "Niezłomny", na imprezie został nagrodzony jako jeden z 11 najlepszych filmów roku. Zdjęcia małżeństwa możecie zobaczyć w galerii.

em


Materiały partnera

Więcej o:
Komentarze (3)
W sierpniu zaskoczyli wszystkich ślubem we Francji, ale to nie koniec niespodzianek. Jolie i Pitt znów przechytrzyli media
Zaloguj się
 • kats

  Oceniono 31 razy 29

  Co to za życie, bez przerwy się ukrywać, uważać na ubiór, na to, co się powie. Że o bezpieczeństwie nie wspomnę.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 10 razy -4

  ".... media spekulowały niemal od początku ich prawie dziesięcioletniego związku. "

  Tak z ciekawości kochali się przez 10 lat jedynie z sobą, czy niekoniecznie? :D
  Przepraszam, ale nie mogłem się oprzeć :D

  http://film.interia.pl/wiadomosci/plotki/news/brad-pitt-wyznaje-wiare,988309,2371

  http://info.wiara.pl/doc/2313047.Papiez-przyjal-dzis-Angeline-Jolie

  Hipokryzja? nie ... , to "wiara' w 10 przykazań :D :D :D

 • nocnymarek

  Oceniono 24 razy -18

  Rozwiedli się?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX