Jeśli chciała odciągnąć uwagę od nowego związku Pattinsona, to jej się udało. Zaskakująca nowa miłość Kristen Stewart

Robert Pattinson zakochał się po uszy w FKA Twigs. Jego była dziewczyna wcale już go nie opłakuje. Stewart spotyka się z kobietą?

Robert Pattinson i Kristen Stewart rozstali się w maju 2013 roku. W 2014 media na całym świecie ekscytowały się romansem aktora ze wschodzącą gwiazdą muzyki FKA Twigs. O nowej miłości Kristen nic nie było słychać, prasę dobiegały za to doniesienia o tym, że aktorka ciągle nie może pogodzić się z rozstaniem z parterem z planu z sagi o wampirach oraz jest zazdrosna o jego partnerkę i uwagę jaką poświęcają jej media.

Wygląda na to, że teraz skupią się one na życiu sercowym Kristen. Coraz częściej pisze się o zażyłości, jaka łączy aktorkę z pewną... kobietą.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Kristen podobno jest w ziązku ze swoją wieloletnią przyjaciółką, Alicią Cargile. To ona miała być dla niej największym wsparciem po trudnym rozstaniu z Pattinsonem, a bliska zażyłość przerodziła się ponoć w uczucie.

Dla Kristen miłość to miłość. Jest naprawdę szczęśliwa z Alicią - komentował znajomy gwiazdy w rozmowie z magazynem "Star"pod koniec zeszłego roku.

O tym, że przyjaciółki postanowiły przenieść swoją znajomość na wyższy poziom świadczyć może fakt, że wspólnie przywitały nowy rok. Kristen i Alicia wybrały się do Honolulu, gdzie "przyłapano" je na wymianie czułości. Zakochane spacerowały po plaży trzymając się ręce i prowadząc ożywione rozmowy. Ostatnio widziano je parę dni temu w Los Angeles na wspólnej wyprawie do apteki.

Zaskoczeni? Oraz, jak myślicie, co na to Robert?

Robert PattinsonBulls

 

em

Więcej o:
Komentarze (4)
Jeśli chciała odciągnąć uwagę od nowego związku Pattinsona, to jej się udało. Zaskakująca nowa miłość Kristen Stewart
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • natalia__13

  Oceniono 53 razy 33

  Szczerze? To tam wszyscy do siebie pasują.. Rob, Kris, Alicia i ta cała Twigs... Wyglądają jak lumpy z ulicy ;p

 • 020680

  Oceniono 13 razy 3

  Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek. :D

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 3

  Obydwie średnio urodziwe, no ale to kwestia gustu.

 • olineklove13

  Oceniono 21 razy -3

  Szanuję takie związki ale Nie chcecie wiedzieć co myślę o tym związku...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX