Pojawiła się w TV w mocno eksponującym piersi żakiecie. Zbyt mocno! Do BBC wpłynęło ponad 400 skarg. Stacja się tłumaczy

U nas dekolt Kingi Rusin z finału "Top Model" doczekał się własnego fanpage'a na Facebooku. W Anglii z pewnością tak by się nie stało.

Rita Ora była gościem wczesnowieczornego programu "The One Show" w stacji BBC (emitowany jest o 19 brytyjskiego czasu). Gwiazda, która słynie z odważnych kreacji mocno eksponujących jej wdzięki, pojawiła się na nagraniu w studiu w białym żakiecie odsłaniającym prawie całe piersi.

Rita OraBbc.co.uk

Ora i pozostali członkowie jury brytyjskiej wersji programu "The Voice" w "The One Show" porozmawiać o zmianach, jakich widzowie mogą spodziewać się w nowej edycji muzycznego show.

Jury Bbc.co.uk

Jury Bbc.co.uk

Warto tu jednak podkreślić, że program "The One Show" zbudowany jest podobnie jak np. polskie "Dzień dobry TVN" - przedstawiane są różne historie ludzie, wątki show-biznesowe, kulturowe. W rzeczonym odcinku "obok" piersi Ory pojawiły się m.in. informacje o przymierzu zawartym przez siły zbrojne, opowieść o długopłetwowcach oraz historia 96-letniego mężczyzny, który nadal pracuje po 5 dni w tygodniu, by móc się utrzymać. Taka mieszanka nie przypadła do gustu telewidzom. Na Twitterze rozpętała się istna burza. Internauci z oburzeniem wypowiadali się o stylizacji nowej trenerki "The Voice".

Twitter.comTwitter.com

Do stacji wpłynęło ponad 424 zażalenia na strój, w jakim pokazała się piosenkarka. Rzecznik prasowy BBC już wystosował oficjalne pismo odnośnie kreacji Ory.

Goście "The One Show" sami wybierają swoje stroje, a gwiazdy pop często wkładają coś olśniewającego, w stylu glamour. Nie sądziliśmy, że strój Rity nie będzie się pokrywał z oczekiwaniami większości widzów wobec znaczącej gwiazdy popu, ale zdajemy sobie sprawę, że gusta są różne.

Rita Ora na razie nie skomentowała sprawy.

aga


Materiały partnera

Więcej o:
Komentarze (33)
Pojawiła się w TV w mocno eksponującym piersi żakiecie. Zbyt mocno! Do BBC wpłynęło ponad 400 skarg. Stacja się tłumaczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • braddock

  Oceniono 380 razy 344

  Jak na prężnie rozwijające się amerykańskie szołbiznesowe ku...two, ubrana była schludnie. W Polsce pluszowy miś o każdej porze dnia puszcza ogniste piardy na choinkę, a laska masuje go w kroku. Pokażcie to brytolom to zejdą na zawał.

 • bling.bling

  Oceniono 158 razy 132

  Ważniejsze żeby osły w zoo nie kopulowały a nie cycki jakiejś baby

 • mily_moj

  Oceniono 119 razy 73

  popier...liło ich całkiem w tym UK? chyba nie widzieli Dody albo naszego TzG??? Aaaa...., chyba że muslimy protestują, to tłumaczy wiele....

 • HallunX

  Oceniono 196 razy 64

  Piękna kobieta, piękne piersi. Więc nie ma czego się wstydzić ubierając taką a nie inną kreację.
  Do czego doszło, żeby widz mówił jak ma się ktoś ubierać. Niech wszystkich w BBC poubierają w tureckie swetry z lat 80's. Jak widzom nie pasuje piękno, jakie reprezentuje Rita.

 • Julek Sienkiewicz

  Oceniono 45 razy 37

  @ braddock
  No, co Ty, przecież drapie go "pod gipsem"... A tak szczerze, to są tylko dwie możliwości: albo Brytyjczycy są hipokrytami (bo to u nich w filmach można zobaczyć penisa, czego w USA nie uświadczysz nigdy) albo faktycznie nie życzą sobie epatowania cyckami tam, gdzie tego nie chcą.

 • k.eleison

  Oceniono 34 razy 30

  Rewelacyjnie prezentuje się ten "nius" obok zdjęcia pana Hernika I wiadomości z Francji.

 • ze

  Oceniono 44 razy 24

  White trash Rihanna, która też nie jest wzorem elegancji.

 • karafka8

  Oceniono 26 razy 20

  Też mi sensacja. Bo widać kawałek cyca od środka a nie pół od góry... Mi tylko przykro patrzeć jak biedne dziewczę siedzi z kijem w d.. bo jak się lekko zgarbi to będzie widać całe.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX