Ten moment, gdy dowiadujesz się, że Kidman chciała być twoją dziewczyną, a ty wszystko zepsułeś. Historia tej "randki" rozbraja

Wszystko działo się ponad 10 lat temu, kiedy oboje byli singlami. Teraz spotkali się pierwszy raz od tego czasu. I komik właśnie dowiedział się, że wtedy podobał się jednej z najbardziej znanych aktorek na świecie. Ale kompletnie zaprzepaścił swoją szansę.

Nicole Kidman i Jimmy Fallon od kilku lat są w szczęśliwych związkach. Oboje mają po dwie córki - aktorka z muzykiem country Keithem Urbanem, a komik z producentką Nancy Juvonen. Ale wszystko wyglądało zupełnie inaczej jeszcze ponad dekadę temu. Jak? Tego dowiedzieliśmy się z show "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", w którym Kidman gościła po raz pierwszy.

Wywiad zaczął się z przytupem, bo od razu okazało się, że gospodarz talk show oraz aktorka widzieli się tylko raz w życiu - wspólny znajomy Kidman i Fallona zaaranżował im spotkanie. Fallon był przekonany, że Kidman tego nie pamięta, ale ta go zaskoczyła - dokładnie kojarzyła każdy szczegół. Tylko, co po chwili się okazało, są dwie wersje tej samej historii - ona myślała, że idzie na randkę, on był przekonany, że to spotkanie biznesowe i to z wielką gwiazdą, która go onieśmielała.

Podobałeś mi się, Rick mi powiedział, że chcesz mnie poznać, że pójdziemy do twojego mieszkania. Byłam wtedy singielką (w 2001 roku rozwiodła się z Tomem Cruisem - przyp.red.) i pomyślałam, że będzie fajnie - przedstawiła swoją wersję Kidman.

W właśnie TEJ CHWILI Fallon uświadomił sobie, że miał szanse u jednej z najbardziej znanych aktorek na świecie. Ale, jak się okazało, wszystko zepsuł.

Przyszliśmy, a tam ty w zwykłej czapce z daszkiem. I nic nie mówiłeś! W ogóle się nie odzywałeś, tylko: "Hey, hmm. Hmm". W pewnej chwili włączyłeś grę komputerową. Pomyślałam: "Jest źle". I było źle. Po około półtorej godziny pomyślałam: "W ogóle go nie interesuję. Czułam się zażenowana". Wyszłam i stwierdziłam, że nie było między nami chemii. A później pomyślałam: "Może jest gejem".

W trakcie tej opowieści Fallon cały czas nie mógł uwierzyć w to, co słyszy i w to, że Kidman była nim kiedyś zainteresowana. Zobaczcie tylko, jak się zachowywał.

 

Abc

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (12)
Ten moment, gdy dowiadujesz się, że Kidman chciała być twoją dziewczyną, a ty wszystko zepsułeś. Historia tej "randki" rozbraja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • astreblue

  Oceniono 69 razy 65

  o Jezu - właśnie za takie historie uwielbiam show Jimmiego Fallona ;D

 • andre11

  Oceniono 42 razy 34

  Koleś przegapił swoją życiową szansę ;)

 • cezar85

  Oceniono 42 razy 30

  włączył grę komputerową w pokoju z kidman?

  wydałby się bardziej męski, gdyby wrzucił gejowskie porno

 • o.rety

  Oceniono 18 razy 16

  Hey, hmm. Hmm

 • blue911

  Oceniono 9 razy 1

  Dla mnie ona tez nic specjalnego. Fajna,ale to wszystko.

 • djarev

  Oceniono 135 razy -85

  Kidman jest raczej brzydka, a faceci nie lecą na kasę i sławę. Na jego miejscu też bym ją olał.

 • kats

  Oceniono 152 razy -88

  Pomyślała, że będzie fajnie jak pójdzie do mieszkania z obcym facetem na pierwszym spotkaniu. Dama z czerwonej wykładziny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX