Ciemny blond, potem platynowy. Miała nawet zielone włosy! Teraz coś zupełnie innego i... Naprawdę jesteśmy pod wrażeniem

Kontrowersyjna scenarzystka i gwiazda serialu "Dziewczyny" po raz kolejny zaskoczyła zmianą wizerunku. Tym razem ocenić można ją tylko pozytywnie.

Jak na osobę, która często deklaruje, że nie przywiązuje zbytniej uwagi do swojego wyglądu, Lena Dunham zaskakująco często eksperymentuje ze swoim image'em. Ledwo fani zdążyli ochłonąć po nieco ekstrawaganckim platynowym bobie, a ona zafundowała sobie kolejną odważną zmianę fryzury farbując włosy na zielono. I tym razem długo nie trzeba było czekać na nowe uczesanie. Na premierze czwartego sezonu "Girls" aktorka pokazała się w brązowych włosach zaczesanych grzecznie za ucho.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Jak zwykle Lena postawiła również na oryginalną stylizację. Gwieździe w przeszłości zdarzały się raczej mało fortunne pomysły na tym polu, ale tym razem - w czarnej sukni z kolorowymi wstawkami - jej trudna sylwetka prezentowała się bardzo korzystnie. Całokształt? Jesteśmy na tak. A Wy?

em

Więcej o:
Komentarze (4)
Ciemny blond, potem platynowy. Miała nawet zielone włosy! Teraz coś zupełnie innego i... Naprawdę jesteśmy pod wrażeniem
Zaloguj się
 • olalola

  Oceniono 7 razy 3

  Nie wiem kim " Ona je, co je i kiedy je " ......

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Jakaś babka farbuje sobie włosy na różne kolory - na plotka hot njus.

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 1

  nie mam pojęcia co to za pani ale jak zafarbuje psiochę na zielono to niech wrzuci foto.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX