Radek Majdan oświadczył się Małgorzacie Rozenek! "Było widać, że jest zaskoczona, ale i szczęśliwa"

Związek Radka Majdana i Małgorzaty Rozenek rozwija się perfekcyjnie. Para na początku niczego nie potwierdzała, potem unikała komentarzy, a teraz zdecydowała się na poważny krok. Majdan wręczył ukochanej zaręczynowy pierścionek z białego złota.
Majdan oświadczył się Rozenek "Było widać, że jest zaskoczona, ale i szczęśliwa" Związek Radka Majdana i Małgorzaty Rozenek rozwija się perfekcyjnie. Para na początku niczego nie potwierdzała, potem unikała komentarzy, a teraz zdecydowała się na poważny krok. Majdan wręczył ukochanej zaręczynowy pierścionek z białego złota. Kiedy ponad rok temu gruchnęła wieść, że Radek Majdan i Małgorzata Rozenek są parą, mało kto wierzył w tę informację. Tymczasem miłość tych dwojga wydaje się być coraz głębsza i rozwija się w zawrotnym tempie. Z informacji podanych przez "Party" wynika, że para w ostatnie święta zaręczyła się. Drugiego dnia świąt wszyscy po raz kolejny spotkali się na uroczystym obiedzie. Gdy się skończył, Radosław zaprosił wszystkich do salonu i niespodziewanie... oświadczył się Małgosi! Było po niej widać, że jest zaskoczona, ale też bardzo szczęśliwa. A na pytanie: "Czy zostaniesz moją żoną?", oczywiście odpowiedziała: "Tak!" - czytamy wypowiedź informatora pisma. Z tego samego źródła dowiedzieliśmy się, że Majdan podarował wybrance pierścionek z białego złota z brylantami, szwajcarskiej firmy jubilerskiej.

Kiedy ponad rok temu gruchnęła wieść, że Radek Majdan i Małgorzata Rozenek są parą, mało kto wierzył w tę informację. Tymczasem miłość tych dwojga wydaje się być coraz głębsza i rozwija się w zawrotnym tempie. Z informacji podanych przez "Party" wynika, że para w ostatnie święta zaręczyła się.

Drugiego dnia świąt wszyscy po raz kolejny spotkali się na uroczystym obiedzie. Gdy się skończył, Radosław zaprosił wszystkich do salonu i niespodziewanie... oświadczył się Małgosi! Było po niej widać, że jest zaskoczona, ale też bardzo szczęśliwa. A na pytanie: "Czy zostaniesz moją żoną?", oczywiście odpowiedziała: "Tak!" - czytamy wypowiedź informatora pisma.

Z tego samego źródła dowiedzieliśmy się, że Majdan podarował wybrance pierścionek z białego złota z brylantami, szwajcarskiej firmy jubilerskiej.

alex

Więcej o:
Komentarze (11)
Radek Majdan oświadczył się Małgorzacie Rozenek! "Było widać, że jest zaskoczona, ale i szczęśliwa"
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 13 razy 7

  Lubie Radka Majdana ale zrozumieć nie potrafię:)

 • pan.malowany

  Oceniono 23 razy 3

  Co Radek wniesie do malzenstwwa? Smalec.

 • justa567

  Oceniono 8 razy 2

  Ciekawe czy wytrzymają ze sobą :D

 • koja

  Oceniono 4 razy 0

  Niech im się poszczęści. Nikomu krzywdy nie robią.Widywałam p.Radka w młodości, on naprawdę teraz lepiej wygląda. Kilkanaście lat temu to taki trochę lowelas. Teraz ma swój styl.

 • zelenyles

  Oceniono 18 razy 0

  dwa cymbały hehehehe

 • braddock

  Oceniono 14 razy 0

  Znam jedną piosenkę Big Cyca, którą powinni OBOWIĄZKOWO zagrać im na weselu. Nosi tytuł: "Wielka miłość do babci klozetowej."

  Refren:
  "Najlepsza na świecie jest miłość w klozecie
  A każdy szalet jest pełen zalet
  Ani w PZU, ani w PKP
  Tylko, tylko w WC"

 • pannamigootka

  Oceniono 6 razy -2

  Oby mu ta mała stabilizacja starczyła , do tzw. końca życia. A swoja drogą ,to nie wiedziałam że Radek ma taki dar przekonywania i może namówić kobietę na wszystko.... Zawsze twierdziłam, że zrobienie facetowi tzw. "loda" przez kobietę, zależy od daru przekonywania , właściciela ' konia".

 • vahoo

  Oceniono 4 razy -2

  Jak ja lubię, kiedy ludzie sę kochają : ))) Chociaż....tak naprawdę? Co mi do tego!!

 • browaryr

  Oceniono 7 razy -3

  za oświadczyny ona go perfekcyjnie cmoknęła w gałę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX