"Nie wiedziałem, że to Maffashion, jak robiliśmy zdjęcie". Ona wiedziała, z kim pozuje i pochwaliła się na Instagramie. A potem...

Maffashion jest fanką rapu? Być może. Czy dlatego zrobiła sobie zdjęcie z polską gwiazdą hip hopu? A może po prostu "ucieszył" ja widok znanej osoby na tej samej imprezie i zapragnęła to spotkanie uwiecznić? Tak czy inaczej, Tede nie wiedział z kim ma do czynienia.

Spotkali się na tej samej imprezie. Nowy Rok Maffashion i Tede świętowali w modnym warszawskim klubie Sketch. Blogerka od razu rozpoznała rapera i poprosiła o wspólną fotkę. Zamieściła ją na swoim Instagramie i wtedy właśnie na jaw wyszło, że muzyk nie do końca zdawał sobie sprawę z kim się fotografuje.

A JA NIE WIEDZIAŁEM Z KIM TO FOTO...UPSSS...SORRY @maffashion_official TERAZ JUŻ WIEM

Maffashion i TedeInstagram.com/maffashion_official

Najprawdopodobniej Tede wziął Maffashion za kolejną fankę. Gdy jednak poznał o niej prawdę i zobaczył ich wspólną fotkę na jej Instagramie, zamieścił ją także na swoim profilu w tym serwisie. A blogerka ją skomentowała.

Maffashion i TedeInstagram.com/tedef

Ot i cała historia! Myślicie, że będzie to początek nowej medialnej przyjaźni? A może to jednak tylko jednorazowa wymiana internetowych uprzejmości?

aga

Więcej o:
Komentarze (2)
"Nie wiedziałem, że to Maffashion, jak robiliśmy zdjęcie". Ona wiedziała, z kim pozuje i pochwaliła się na Instagramie. A potem...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 82 razy 74

  Nie wiedział kim jest panna o lotności cegły.

  Zdobył mój szacunek:)

 • mily_moj

  Oceniono 10 razy 10

  co to za mannnniera powwwwwwielenia litttterrrr w popieprzooooonym niiiiicku? mafffffashion, vavamufffinnnn, piźniętyccccccegłąwłebzzzzzjeb, ku... pooooojebało was ludzie????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX