Nie jest pięknością, a podbija Hollywood. Jak wygląda poza czerwonym dywanem? Jeszcze mniej przykłada wagę do wyglądu. Zrezygnowała z makijażu

Lena Dunham to chyba najmniej "hollywoodzka" gwiazda, jaką znamy. Ma dystans do swojego mało idealnego ciała, nie przejmuje się tym, że odstaje od kanonu piękna Fabryki Snów. Na co dzień zupełnie rezygnuje z makijażu.

Aktorka znana przede wszystkim z serialu "Dziewczyny" stała się inspiracją dla wielu kobiet na świecie. Udowadnia, że by odnieść sukces wcale nie trzeba wyglądać jak z taśmy produkcyjnej w wytwórni lalek. Jej dziwne kreacje na czerwonym dywanie wcale nas już nie dziwią, ale zastanawialiście się kiedyś, jak Dunham prezentuje się podczas wolnego popołudnia?

Legginsy, długie skarpety i białe adidasy, a do tego parka to raczej rzadko spotykany wśród gwiazd strój. Aktorka na spacer z ukochanym wybrała się bez grama makijażu i oczywiście bez żadnych kompleksów - jej nogi trudno przecież nazwać idealnymi.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Ciężko oceniać Dunham według zwykłych zasad stylu, bo ta dziewczyna specjalnie postępuje na przekór. I my to chyba lubimy. A Wy?

jus

Więcej o:
Komentarze (5)
Nie jest pięknością, a podbija Hollywood. Jak wygląda poza czerwonym dywanem? Jeszcze mniej przykłada wagę do wyglądu. Zrezygnowała z makijażu
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 31 razy 17

  Wszelkie skrajności jeśli chodzi o wygląd nie są dobre.Nadmierne dbanie jak i nadmierne zaniedbanie. Ta kobieta jest niechlujna. Ma brudne ubrania, jest rozczochrana i nie chodzi tylko o brak makijażu. Można być na luzie, ale higiena to podstawa.XXI w mamy.

 • olalola

  Oceniono 23 razy 11

  . Na pewno jest szczęśliwsza niż nie jedna dziewczyna. Dlaczego ? Bo nie przejmuje się wyglądem..!!!

 • 020680

  Oceniono 28 razy 10

  Nie wiem jaka z niej aktorka (nie oglądałam nigdy "Dziewczyn"), natomiast trudno nazwać ją urodziwą, nawet w wersji "czerwonodywanowej". Nie wiedzieć czemu, niektóre kobiety z lubością podkreślają strojem swoje mankamenty, a ona ma tych mankamentów niestety sporo. Najwidoczniej jej samej z tym dobrze. Jej partnerowi również.

 • mily_moj

  Oceniono 1 raz 1

  NORMALNA, jak większość polskich matek, żon i kochanek. Oraz tu piszących... amen

 • rupi

  0

  Od kiedy to powodzenie serialu telewizyjnego oraz występy w kilku filmach wyświetlanych na festiwalu w Sundance równają się podbojowi Hollywood? Durham odniosła ogromny sukces, ale w Stanach naprawdę nie każda gwiazdorska kariera musi mieć miejsce w Los Angeles.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX