Fryzura jak Beyonce, sexy szpilki, opięte legginsy. To mogła być idealna sylwestrowa kreacja, ale jeden szczegół skutecznie ją popsuł

Piosenkarka potrafi skraść całe show i oczarować publiczność nie tylko swoim głosem, ale też wyglądem. Tym razem też mogło być super. Gdyby legginsy były o 3 cm szersze w pasie.
Fryzura jak Beyonce, sexy szpilki, opięte legginsy i kusy żakiet To mogła być idealna sylwestrowa kreacja, ale jeden szczegół skutecznie ją popsuł. Edyta Górniak potrafi skraść całe show i oczarować publiczność nie tylko swoim głosem, ale też wyglądem. Tym razem też mogło być super. Gdyby legginsy były o 3 cm szersze w pasie. Czasem zdarza się, że widzimy trochę więcej, niż byśmy chcieli. Tak było też podczas Sylwestra TVP we Wrocławiu. Górniak, która w tym roku pokazuje nam się w nowej, seksownej i młodzieżowej odsłonie, wybrała biały żakiet i złote legginsy, których na scenie nie powstydziłaby się sama Beyonce. Diwa wyglądała pięknie, ale odsłonięty brzuch nieco wypadał z ciasnych spodni, co niestety nie wyglądało najlepiej. Oczywiście lekkie niedociągnięcie, a w tym przypadku niedopasowanie części garderoby może przytrafić się każdemu, a my wiemy, jak potrafi wyglądać Edyta Górniak. Dlatego zapominamy ten modowy grzeszek razem z tym, co nie do końca pasowało nam w 2014 roku. Choć krawcowej piosenkarki nieco współczujemy dzisiejszego poranka.

Czasem zdarza się, że widzimy trochę więcej niż byśmy chcieli. Tak było też podczas Sylwestra TVP we Wrocławiu. Górniak, która w tym roku pokazuje nam się w nowej, seksownej i młodzieżowej odsłonie, wybrała biały żakiet i złote legginsy, których na scenie nie powstydziłaby się sama Beyonce. Diwa wyglądała pięknie, ale odsłonięty brzuch nieco wypadał z ciasnych spodni, co niestety nie wyglądało najlepiej.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Oczywiście lekkie niedociągnięcie, a w tym przypadku niedopasowanie części garderoby mże przytrafić się każdemu, a my wiemy, jak potrafi wyglądać Edyta Górniak. Dlatego zapominamy ten modowy grzeszek razem z tym, co nie do końca pasowało nam w 2014 roku. Choć krawcowej piosenkarki nieco współczujemy dzisiejszego poranka.

jus


Więcej o:
Komentarze (30)
Fryzura jak Beyonce, sexy szpilki, opięte legginsy. To mogła być idealna sylwestrowa kreacja, ale jeden szczegół skutecznie ją popsuł
Zaloguj się
 • Anna Anuta

  Oceniono 227 razy 165

  Chciałabym aby medium publiczne, jakim np. jest Onet, dawał przykład eleganckiego zachowania, że nie należy wytykać ludziom wpadek. Żeby nie schlebiało gustom prześmiewczej gawiedzi.

 • 1000000

  Oceniono 142 razy 92

  A wy redachtore o ile za duze nosicie pieluchy ?

 • artus2

  Oceniono 81 razy 67

  Napiszcie co i jak śpiewała, a nie jakieś pierdoły że wystawał jej kawałek brzucha. Co to w ogóle jest? Co za problem - człowiek tak jest zbudowany - to normalne.

 • martysia28

  Oceniono 103 razy 67

  Wiedziałam że o tym napiszecie. Ja wczoraj do mamy: zakład, że napiszą o tym na pudelku?" Dzięki wam wygrałam zakład ;p

 • Maciek Mulder

  Oceniono 88 razy 60

  a ja mysle ze ten artykul sklecil zakompleksiony buc co ma 20 cm w pasie za duzo i na tshirt zaklada flanele coby brzucha zakryc buahahahahah

 • 1234qwerty

  Oceniono 58 razy 54

  Najgorsi to byli drący mordy prowadzący. Zachowywali się jak po dopalaczach. Kydryński, Loska, Wander ech rozmarzyłem się. A rzucanie kasą w tłum to był szczyt klasy (Polsat). Mogli rzucać koraliki.

 • Geralt Z Rivii

  Oceniono 67 razy 45

  Ale bredzenie. Wygladala bardzo dobrze i b dobrze spiewala. czywiscie wiadomo, ze tak nie wyglada sie bez jakichs zabiegow itp, ale to ze wygladala swietnie to oczywiste. Zeby jeszcze nie byla taka glupia. Niemniej talent miala i ma (wyglad tez). A tutaj jest mega czepiastwo.

 • Oceniono 53 razy 31

  wieśniaku z onetu !! spójrz na własną żonę !! potem oceniaj innych (tania sensacja siegająca bruku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX