Najgorętsza para Hollywood zaręczyła się! Manganiello poprosił Vergarę o rękę w wyjątkowy dzień

Sofia Vergara i Joe Manganiello po sześciu miesiącach randkowania postanowili przenieść swój związek na kolejny poziom.

Żaden inny gwiazdorski związek nie przysporzył w mijającym roku mediom na całym świecie tyle ekscytacji co ten. Gwiazda serialu "Współczesna rodzina" i znany z "Czystej krwi" Manganiello poznali się w maju na przyjęciu w Białym Domu.

Przystojny aktor od razu zauroczył się seksowną koleżanką z branży, ale ona sama, jak przyznała parę miesięcy później w programie Ellen DeGeneres, na początku nie była zainteresowana, bo Manganiello wydał się jej aż "za przystojny".

Strzała amora dopadła wkrótce i ją - w czerwcu para pozowała już razem do zdjęć na urodzinach Sofii. Mimo że żadna ze stron nie potwierdziła nigdy tych doniesień, zdjęcia paparazzi i te wrzucane przez aktorkę na Instagrama, nie pozostawiały żadnych wątpliwości.

Sofia Vergara i Joe Mangiello

Instagram.com/sofiavergara

Dla fanów pary mamy kolejne dobre informacje. Vergara i Manganiello zaręczyli się! Wszystko rozstrzygnęło się na romantycznych wakacjach zakochanych na Hawajach. Podobno aktor planował je od dawna i bardzo się denerwował.

To nie było spontaniczne. Joe zaplanował wszystko z wyprzedzeniem. Od tygodni dzwonił do hotelu, w którym mieli się zatrzymać, dogadując szczegóły rzeczy, które miały się wydarzyć - wyjawiło źródło magazynu "People".

"Tak" od Sofii Vergary było wyjątkowym prezentem na 38. urodziny gwiazdy "Czystej Krwi". 42-letnia aktorka zamieściła z tej okazji specjalne życzenia i zdjęcie zakochanych na Instagramie. O zaręczynach nie wspomniała, ale już wówczas na palcu można było dostrzec okazały pierścionek.

Sofia Vergara i Joe Manganiello

Instagram.com/sofiavergara

Gratulujemy!

em

POLUB NAS

Więcej o: