Córeczka Elizy i Trybsona miała nazywać się inaczej, ale... "Dowiedziałem się, że to imię krowy"

Eliza i Trybson byli gośćmi ostatniego wydania "DD TVN" w 2014 roku. Para opowiedziała, dlaczego ich córeczka nosi imię Victoria Elizabet.

Nadawanie oryginalnych imion dzieciom przez gwiazdy to już norma. Także Trybson i Eliza, uczestnicy program "Warsaw Shore" nazwali swoją córkę wyjątkowo - Victoria Elizabet. On zaproponował Wiktorię, ona Elżbietę oraz niepolską pisownię.

Victoria przez "V" i "C" - mówiła Eliza w "DD TVN". - Były pewne problemy z zarejestrowaniem, ale powiedziałam, że nie wyjdę z urzędu, dopóki mi nie dadzą "V" i "C". Lubię to, co oryginalne i wyjątkowe. Nie podoba mi się takie zwyczajne imię.

Co ciekawe, drugie imię Elizabet - pisane jest przez "T", a nie przez "TH", jak można by się spodziewać. O mały włos jednak córka Trybsona i Elizy w ogóle nie nosiłaby takich imion.

Ogólnie miała być Kornelia. Chciałam przez "C", ale reszta się nie zgodziła - powiedziała Eliza.
Nie podobało mi się to imię. A potem jeszcze, jak się dowiedziałem, że w powieści Makuszyńskiego tak miała krowa na imię, to już w ogóle - dodał Trybson.

TrybsonScreen z Facebook.com/Trybson

Niestety w studio zabrakło Victorii Elizabet. Dziewczynka jest chora, ma katar i kaszle. Eliza na czas Sylwestra zostawiła ją pod opieką babci. Jednak zrobiła to dopiero drugi raz. Pierwszym wyjściem młodej mamy było pre-party MTV EMA, które, jak to określił jej ukochany, "należało jej się jak psu buda".

Jesteśmy odmienieni. Wszystko się zmieniło to jest niesamowte - mówiła rozpromieniona Eliza. - Czuję się spokojna, wrażliwa. Widzę to po Pawle. Ja zmamusiowałam, on ztatusiował.
Z perspektywy czasu widzę, jak poprzedni tryb życia, taki imprezowy, był wyczerpujący. Widzę, że to było bardzo niezdrowe i ciężkie. Od zawsze miałem głębsze, sportowe marzenia, a alkohol i sport nie idą w parze.

Trybson i Eliza przeszli sporą metamorfozę. Zmienili podejście do życia, imprez, lecz także celów życiowych. Marzą o wielkiej rodzinie.

Chciałabym trójeczkę - opowiadała Eliza. - Chciałabym bliźniaki. Paweł ma bliźniaka i też sobie tak wymarzyłam.

karo

Więcej o:
Komentarze (12)
Córeczka Elizy i Trybsona miała nazywać się inaczej, ale... "Dowiedziałem się, że to imię krowy"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bowke

  Oceniono 142 razy 136

  Jak ich słucham to aż sie boje,ze tacy sie rozmnażają. Miejmy nadzieje ze ich córeczka będzie miała zupełnie inaczej poukładane w głowie niż jej rodzice.

 • fanizymiko

  Oceniono 119 razy 109

  TVN - nowoczesna telewizja tworzona dla wyrobionego widza:))

  Stwierdzenie: - powiedz mi jak masz na imię a powiem ci czy twoi rodzice to doły społeczne jest wciąż to aktualne.

 • forfiter_jr

  Oceniono 94 razy 92

  Victoria Elizabet...
  Trzeba było dać Andżelika...
  D.N.O.

 • waleza

  Oceniono 66 razy 64

  ale prostak , qrcze, ze tacy ludzie istnieją na świecie, córeczka biedna, przez V i C .....

 • dagmara

  Oceniono 71 razy 57

  boże , uchroń te biedne dzieci przed głupimi rodzicami, co wybierają im takie imiona, które ich stygmatyzuja na całe zycie,i mówią , że mieli rodziców patologię. Te wszystkie Victorie, Angeliki, Zoje, jessiki, Aliki, Samanty, Sandry, Żanety,,Vanessy, ,,,są po prostu patologia.

 • mozela

  Oceniono 56 razy 52

  Prymitywy...I jeszcze sa z tego dumni.

 • fomica

  Oceniono 45 razy 45

  A ja mam wrażenie że oni mają płacone za robienie z siebie pajaców. Victoria Elizabet? Przecież to tak pretensjonalne że aż niewiarygodne.

 • ateofi

  Oceniono 33 razy 29

  O matko, biedne to dziecko, mając takich "rodziców". Normalni ludzie nie mogą mieć dzieci a takie k**wiące się przez kamerami pomioty rozmnażają się bez problemu!

 • Witold Nowak

  Oceniono 25 razy 23

  Polecam wszystkim film "Idiokracja" , bo chyba wszystko zmierza w tym kierunku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX