W 'DD TVN' wybierają stylowe Polki. Nagle zaskakująca opinia o nogach Lewandowskiej: Niech nosi dłuższe spódnice!

"Każda miniówa robi z niej piłkarza" - słysząc te słowa nie dowierzaliśmy, że Dawid Woliński mówi o Annie Lewandowskiej. Projektant zaleca jej zainwestować w dłuższe spódnice.

Dzień przed Sylwestrem w "DD TVN" nie zabrakło rocznych podsumowań. Agnieszka Jastrzębska zaprosiła do studia Dawida Wolińskiego, Maję Sablewską, Zofię Ślotałę i Agnieszkę Ścibior, szefową "VIVA! Moda", aby skomentowali styl polskich gwiazd.

Na warsztat gremium wzięło także Annę Lewandowską. Mówiono nie tylko o ubraniach, lecz także o figurze. Nie mogliśmy wyjść ze zdziwienia, gdy zaczęto krytykować ciało sportsmenki.

Ona jest sportsmenką i ma umięśnione nogi, szczególnie rozbudowane mięśnie ud. Każda miniówa robi z niej piłkarza - stwierdził Woliński.
Gdy ma się takie mocne nogi, lepiej na wyjście wkładać troszeczkę dłuższą spódnicę - dodała Ścibor.
Ona ma stylistkę? Nie? Aha... - zaniosła się śmiechem Ślotała.

 

<< TE NOGI NIE NADAJĄ SIĘ DO MINI?! >>

 

Różne rzeczy można powiedzieć o Annie Lewandowskiej, ale chyba akurat nie to, że nie może nosić krótkich spódnic ze względu na nogi. Ale chyba mamy inne wyobrażenie na temat "zbyt mocnych nóg".

Zresztą popatrzcie sami na te nogi. Naszym zdaniem naprawdę nie ma się tu czego przyczepić!

 

karo

Więcej o:
Komentarze (21)
W 'DD TVN' wybierają stylowe Polki. Nagle zaskakująca opinia o nogach Lewandowskiej: Niech nosi dłuższe spódnice!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 369 razy 339

  Absolutnie nie jestem fanem, ani zwolennikiem Lewandowskiej.
  Ale komentarzami pseudo projektanta ciuchów, babki, która ubiera się w lumpeksie i pszenno - buraczanej pannicy kompletnie bym się nie przejmował.

 • buzka22

  Oceniono 296 razy 260

  o jej taka zgrabna dziewczyna...o czym oni mówią?pięknie umięśnione nogi-idealne na mini! to Rubik powinna zasłaniać swoje kości a nie Lewandowska , choć fanką jej nie jestem to akurat pięknej figury jej zarzucić nie można!

 • kats

  Oceniono 195 razy 179

  Wypowiedział się ekshibicjonista, zaśmiała prostytutka. Na miejscu pani Lewandowskiej chyba bym się zabiła własną pięścią. Takie autorytety.

 • bmk13

  Oceniono 143 razy 135

  Do czego to doszło, że promuje się urodę kościotrupów z wybiegów, a piękną, wysportowaną sylwetkę radzi się zasłaniać! Eksperci od siedmiu boleści!

 • kol.3

  Oceniono 129 razy 117

  No no, ale grono ekspertów się zebrało. Zwłaszcza Zosia Cudza Portmonetka Ślotała.
  Lewandowska akurat jest super babeczką.

 • aniabe

  Oceniono 96 razy 88

  Oni chyba powariowali! Piękne, wyrzeźbione, szczupłe nogi - a nie takie patyki proste od góry do dołu które nawet cienia mięśnia i rzeźby nie maja! Co oni chcą promować- te wychudzone wieszaki z wybiegów ? Świetny przykład dla młodzieży.... Ja tam pani Ani zazdroszczę- I tylko mini-mini bym nosiła!

 • white_lake

  Oceniono 68 razy 60

  jest wysportowana, wyjątkowo zgrabna i proporcjonalna, naprawdę przyjemnie popatrzeć, a w mini wygląda świetnie, do tego długie kozaki np., ubiera się bardzo dobrze z gustem, bez ryzykownych ekstrawagancji
  eksperci z dvpy wzięci

 • jogijogi

  Oceniono 59 razy 45

  noga jak noga

 • nocnymarek

  Oceniono 48 razy 40

  Bardzo ładna dziewczyna w dodatku wydaje się nie głupia.Ma na swoim koncie osiagnięcia i to nie byle jakie.Jak dla mnie fajna babka a nie jakiś zaszuszony pustak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX