Pojedynek na tyłki? Bardziej obcisłych ubrań już chyba nie miały. A Kim naprawdę postarała się, by przebić swoją siostrę

Kim Kardashian stwierdziła ostatnio, że Khloe "jest gruba i ma za duży tyłek". Ale kiedy siostry wychodzą razem, wcale nie ma zamiaru pozostawać w jej cieniu. Która tym razem mocniej podkreśliła krągłości?

Kim zasłynęła ostatnio jako główny krytyk własnej rodziny. Najpierw nie zostawiła suchej nitki na figurze Khloe, a potem napisała do Kris Jenner maila, w którym wyjaśniła, że nie należy kilka razy pokazywać się w tym samym, a Jenner powinna bardziej zadbać o różnorodność garderoby.

Kim może sobie pozwolić na więcej - w tej rodzinie to ona jest największą gwiazdą. Ale w piątek fotoreporterzy przyłapali ją w obcisłym topie i jeszcze bardziej obcisłej ołówkowej spódnicy. Żona Westa nie tylko po raz drugi założyła to samo ubranie (jak mogła?!), ale też maksymalnie podkreśliła swój słynny tyłek. Towarzyszyła jej Khloe, która wcale nie przejęła się uwagami siostry - jej spódnica była tak obcisła, jakby za chwilę miała pęknąć.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Wydaje nam się, że pupa Khloe faktycznie jest nieco większa. Ale Kim wcale nie zamierza oddawać jej pałeczki - dostaje dodatkowe punkty za odkryty brzuch i brak biustonosza. A przekonywanie Khloe do schudnięcia może w końcu odnieść skutek. I wtedy już we wszystkim będzie najlepsza.

jus

Czyj tyłek robi na Tobie większe wrażenie?
Więcej o:
Komentarze (5)
Pojedynek na tyłki? Bardziej obcisłych ubrań już chyba nie miały. A Kim naprawdę postarała się, by przebić swoją siostrę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aneczkafn

  Oceniono 23 razy 17

  te tyłki poważnie podobają się? jak dla mnie nic w nich pięknego nie ma;/

 • Majka Piasecka

  Oceniono 13 razy 13

  Przez przyrost błyskawiczny tyłka tej dużej wydało się skąd Kim ma taki tyłek. Odsysają sobie tłuszcz z brzucha i wstrzykują w zadki.

 • browaryr

  Oceniono 12 razy 8

  "pojedynek na tyłki..."-ktora głosniej pierdzi...

 • takama

  Oceniono 7 razy 7

  Kim albo przytyła albo ma za mały stanik bo jej buły wystają po bokach i pod pachami:)

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 3

  Ja nie wiem, jakiemu facetowi może się podobać takie wielkie dvpsko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX