Pamiętacie "najseksowniejszą z Top Model"? Dziś sprzedaje i reklamuje futra. Krupa wściekła: Ignorantka! Pawlicka odpowiada

Słynąca z kobiecych kształtów uczestniczka w poprzedniej edycji "Top model" była ulubienicą Joanny Krupy, ale to się zmieniło.

W programie przylgnęła do niej łatka "najseksowniejszej". Justyna Pawlicka wzięła po programie udział w rozbieranej sesji, ale na tym z zasadzie jej przygoda z modelingiem się skończyła. Słuch o nie zaginął do czasu, aż zajęła się sprzedażą prawdziwych futer. Przedsiębiorcza dziewczyna jest teraz właścicielką firmy zajmującej się ich sprzedażą. Podpadła tym samym Joannie Krupie, która jest ich zdecydowaną przeciwniczką. Jurorka w ostrych słowach skrytykowała jej sposób na karierę.

Jest mi wstyd za jej zachowanie. Myślałam, że jest lepszym człowiekiem. Jak można - po tym wszystkim, co mówiliśmy z Michałem w programie "Top Model" - promować produkcję czy sprzedaż futer?! To jest mordowanie w męczarniach niewinnych zwierząt dla MODY. Dziewczyno!!! Mam ci pokazać film PETA, jak się tę modę robi? - mówiła w rozmowie z Se.pl.

Krupa wyraziła nawet żal, że zaciekle walczyła o swoją podopieczną.

Zasmuca mnie to, jak można być takim ignorantem. Żaden człowiek posiadający wiedzę na ten temat i mający jakąkolwiek wrażliwość nie miałby do czynienia nic z tym biznesem. Wstyd, Justyna. Żałuję, że walczyłam o nią w programie!

Justyna Pawlicka odpowiedziała modelce na swoim profilu na Facebooku i przyznała, że Krupa wystosowała do niej oficjalny apel i wezwała ją "do porządku".

Wściekła Joanna Krupa - dziś dostałam od niej oficjalną wiadomość prywatną. Szkoda tylko że w garderobie Joanny znajduje się 95% skórzanych torebek , butów i innych galanterii ze skóry ... nie wspominając o wyrobach z pytona.

Wpis Justyna Łucja Pawlicka PrivFacebook.com/Justyna Łucja Pawlicka Priv

Justyna PawlickaFacebook.com/Justyna Pawlicka FUTRA

Po czyjej stronie jesteście?

Vic

Po czyjej stronie jesteś?
Więcej o:
Komentarze (19)
Pamiętacie "najseksowniejszą z Top Model"? Dziś sprzedaje i reklamuje futra. Krupa wściekła: Ignorantka! Pawlicka odpowiada
Zaloguj się
 • zuzanna15

  Oceniono 40 razy 30

  krupa nie jest wegetarianką, więc noszenie skórzanych (ze skór zwierząt, które się spożywa) butów, czy torebek , jest naturalne, to jest po prostu jakby dalszy etap "konsumpcji", od zarania dziejów upolowane zwierzęta się zjadało, a ze skór szyło się buty i ubrania...zdecydowanie czym innym jest natomiast noszenie futer z hodowli: lisów, nutrii, szynszyli, czy innych zwierząt hodowanych WYŁĄCZNIE do zaspokajania "potrzeb" próżnych dam/ulek:(
  szkoda, że te panie nie wiedzą (a nawet jeśli wiedzą, to g.wno je to obchodzi:(), jakie zabiegi stosuje, żeby mogły nałożyć na swój szlachetny grzbiet, naturalne futro:( im się pewnie wydaje, że nosząc NATURALNE, są bliżej natury:(

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 11

  Krupa ma na pewno wyroby pyton(g)opodobne.

 • pannamigootka

  Oceniono 10 razy 6

  Głupia ci... , mówię o tej której jest tak zimno I sorki za słówko .

 • Dobromir

  Oceniono 5 razy 3

  Nie wiem co to jest to "Pawlicka", ale irytujący jest debilizm tego osobnika. Podobny przypadek do tej Rubik.
  Już nie mówię, że te baby w futrach z długim włosiem wyglądają jak lochy albo samice neandertalczyka. Takim jaskiniowym stworom z Syberii nic nie pomoże. Ale...

  Trzeba byc idiotą, żeby nie wiedzieć dlaczego futra to zupełnie coś innego niż skóra pod względem traktowania zwierząt.
  Skóra jest PRODUKTEM UBOCZNYM po zabiciu zwierzęcia na pożywienie (czyli coś dopuszczalnego w świetle prawa naturalnego). Natomiast w przypadku futra zwierzę jest zabijane tylko i wyłącznie dla zaspokojenia ludzkiej próżności.
  Trzeba być naprawdę idiotą, żeby tego nie wiedzieć. Jak głupim trzeba być, żeby nie zrozumieć, że zabicie zwierzęcia dla jedzenia, to dużo mniejsze zło niż zabicie i dręczenie zwierząt dla zaspokojenia próżności i pazerności?
  Nawet samemu mozna być wegetarianinem i wykorzystac skóre świni zabita przez kogoś innego na jedzenie. Myślenie powinno być proste dla człowieka. No ale nie dla jaskiniowych babsztyli.

  Jeżeli Pawlicka (czy Rubik) potępia ludzi za noszenie skórzanych rzeczy (zabicie dla jedzenia, a skóra to produkt uboczny), to tym bardziej powinna potępić siebie. Ona nosi futra i popiera zabijanie zwierząt dla zaspokojenia próżności i ze swojej PAZERNOŚCI.

 • ????? ????????

  Oceniono 2 razy 0

  Jeśli będziecie w Alanyi , Side i Was interesuje kupna - zapraszamy was, odwiedzić naszą fabrykę górnej odzieży z skóry i futra - MODA SHOW. Jeśli, rozstrzygnęliście pojechać na kupna i popatrzeć nasze wyroby i znajdujecie się w europejskiej części miasta - przyślemy za wami maszynę, potem odwieziemy do tyłu hotelu (to bezpłatnie - u nas tak przyjęto ). Duży wybór nowych modeli za realnymi cenami: futra, futerka, palto, płaszcze, kurtki. Spłacić kupna można w hotelu. U nas można kupić, jak hurtem, tak i detalicznie. Pomożemy w dostawie. Jest masowy towar i ekskluzywny, uszyty małymi partiami z doborowego surowca. Zadzwońcie nam czy nadeślijcie SMS- zawiadomienie: GSM: 009 0532 454 64 96, z automatu telefonicznego : 0532 454 64 96, - wam będziemy dzwoniły jeszcze raz. Zahar (w dowolny czas). Zrobimy wszystko, żeby zechcieliście znów wrócić do nas.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX