Księżna Kate w tej samej sukni TRZECI raz. Ale po raz pierwszy ma ją na sobie będąc w ciąży. Widać różnicę?

Księżna Cambridge słynie z tego, że nie chowa raz założonej kreacji głęboko do szafy, a teraz pokazuje, jak nosić wcześniej założoną sukienkę będąc w piątym miesiącu ciąży.
Księżna trzeci raz w tej samej sukni Ale po raz pierwszy ma ją na sobie, będąc w ciąży. Widać różnicę? Księżna Cambridge słynie z tego, że nie chowa raz założonej kreacji głęboko do szafy, a teraz pokazuje, jak nosić wcześniej założoną sukienkę będąc w piątym miesiącu ciąży. Na zakończenie swojej nowojorskiej wizyty Książę William i jego żona pojawili się wtorkowego wieczoru na kolacji w Metropolian Museum of Art. Księżna Kate jak zawsze przyciągała spojrzenia nienagannym wyglądem, ale uwadze wytrawnych obserwatorów nie umknął fakt, że założona przez nią suknia wygląda podejrzanie znajomo. To nic nadzwyczajnego w wydaniu księżnej - Kate słynie z "modowego recyklingu", ale szmaragdową suknię od Jenny Packham miała na sobie już trzeci raz! Księżna Cambridge w takiej samej stylizacji wystąpiła w październiku 2013, ponownie założyła ją w lutym tego roku. Jak nie trudno zauważyć, wówczas nie była w ciąży. "Sukienka ewidentnie wciąż leży na niej dobrze, mimo że jest w piątym miesiącu ciąży. Fason z wysokim stanem świetnie "współpracuje" z jej zmieniającą się sylwetką" - ocenił portal Dailymail.co.uk.

Na zakończenie swojej nowojorskiej wizyty, Książę William i jego żona pojawili się wtorkowego wieczoru na kolacji w Metropolian Museum of Art. Księżna Kate jak zawsze przyciągała spojrzenia nienagannym wyglądem, ale uwadze wytrawnych obserwatorów nie umknął fakt, że założona przez nią suknia wygląda podejrzanie znajomo. To nic nadzwyczajnego w wydaniu księżnej - Kate słynie z "modowego recyklingu", ale szmaragdową suknię od Jenny Packham miała na sobie już trzeci raz!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Księżna Cambridge w takiej samej stylizacji wystąpiła w październiku 2013, ponownie założyła ją w lutym tego roku. Jak nie trudno zauważyć, wówczas nie była w ciąży.

Sukienka ewidentnie wciąż leży na niej dobrze, mimo, że jest w piątym miesiącu ciąży. Fason z wysokim stanem świetnie "współpracuje"  z jej zmieniającą się sylwetką - ocenił portal Dailymail.co.uk.

em

Więcej o:
Komentarze (4)
Księżna Kate w tej samej sukni TRZECI raz. Ale po raz pierwszy ma ją na sobie będąc w ciąży. Widać różnicę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • RYSZARD Patan

    Oceniono 8 razy 2

    Co za frajer pisze ze Kate 3 raz w sukni tej samej Kurxx ja bede obchodzil jubileusz 500 Raz w Garniturze i to na wszystkich uroczystosciach zarazy jedne prase do bankructwa doprowadzicie frajerzy ze wsi [przepraszam Trzode]

  • paraplu

    Oceniono 11 razy 1

    Ech, poprosze swego meza, by swiatecznym prezentem pod choinke dla mnie byly takie kolczyki jak u ksiezny. Ze szlachetnych kamieni, oczywiscie. Niestety, ksiezna nie jestem, to i na takie kolczyki nie ma co liczyc..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX