"Książę w Nowym Jorku", a u jego boku ciężarna księżna. I to na nią patrzyli wszyscy. Wiedziała o tym, więc szybko się przebrała

Księżna Cambridge uchodzi za prawdziwą mistrzynię elegancji. Oczywiście, kiedy wyjeżdża stara się reprezentować swój kraj jak najlepiej. Pierwszego wieczoru w USA zdała ten test bezbłędnie.

Księżna Kate, oczywiście wraz z małżonkiem, udała się w pierwszą oficjalną podróż do Stanów Zjednoczonych. Pierwszy przystanek - Nowy Jork. Najpierw pojawiła się w ciepłym fioletowym płaszczu. Wiedziała jednak, że wszystkie spojrzenia skupiają się właśnie na niej - zamieniła więc czarne rajstopy na jasne, botki zastąpiła szpilkami, zrzuciła wierzchnie okrycie i zaprezentowała się w pięknej koronkowej sukience przed kolano. Jeśli oczekiwaliście, że ciążowy brzuch Kate zostanie mocno podkreślony, będziecie zawiedzeni. Owszem, jest widoczny, ale to 5. miesiąc, więc księżna nadal jest dość szczupła.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

George nie poleciał z rodzicami do USA, ale brak małego księcia nie wpłynął na zainteresowanie fanów wizytą książęcej pary. Na lotnisku witał ich tłum rojalistów. Zresztą trudno się dziwić - w tym kraju Kate ma status gwiazdy!

jus

Więcej o:
Komentarze (11)
"Książę w Nowym Jorku", a u jego boku ciężarna księżna. I to na nią patrzyli wszyscy. Wiedziała o tym, więc szybko się przebrała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wizjinerka

  Oceniono 43 razy 27

  Obejrzałam księżną Kate dokładnie z każdej strony i, pod płaszczykiem brzuszek widzę, a bez płaszczyka brzuszka nie widzę. Nie wiem czy to jakieś czary mary, czy zdjęcia im się pomyliły, czy księżna za mocno się ścisnęła. Trochę jestem zaniepokojona.

 • justa567

  Oceniono 26 razy 14

  Ślicznie wygląda :D

 • Maciej Gajda

  Oceniono 13 razy 9

  A ja myślałem, że ten książe w nowym jorku to był afroamerykanin a nie blada twarz.

 • catch22

  Oceniono 21 razy 5

  Błękitna krew tak rajcuje gawiedź???
  Co Oni sobą reprezentują? Urodzili się i już...
  catch22

 • ajonka18

  Oceniono 3 razy 3

  Piękna i zawsze wygląda na pogodną. Wszystkiego dobrego tej parze życzę.

 • Grzegorz Czaja

  Oceniono 3 razy 1

  snobistyczne nieroby i cała rzesza uślinionych wielbicieli,a oni rzną społeczeństwo u du.pę i śmieją się po kątach.

 • wizjinerka

  Oceniono 1 raz -1

  https://www.youtube.com/watch?v=dNVB9OdRc0Q

 • wizjinerka

  Oceniono 1 raz -1

  https://www.youtube.com/watch?v=69NEEcHN8Jg

 • braddock

  Oceniono 62 razy -8

  Książę próżniaków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX