Urbańskiej wreszcie udało się wygrać! Zwycięstwo w "SuperSTARciu" świętowała w odważnej złotej sukni i z mężem u boku. "To było przepiękne"

Ambitnej gwieździe, po wielu próbach, wreszcie udało się przełamać "klątwę drugiego miejsca". Urbańska wygrała muzyczne show Dwójki, a w tak ważnym momencie nie mogło zabraknąć przy jej boku Janusza Józefowicza.

Druga w "Jak oni śpiewają", druga w "Tańcu z Gwiazdami". Po latach uczestnictwa w programach rozrywkowych, Nataszy Urbańskiej wreszcie udało się być najlepszą. W piątkowym finale "SuperSTARcia" wokalistka/aktorka/projektantka pokonała Rafała Brzozowskiego. W ostatnim odcinku show olśniła widzów i jurorów trzema występami i złotą suknią do ziemi z wysokim rozcięciem eksponującym jej zgrabne nogi. Po ogłoszeniu werdyktu widzów, na scenie do żony dołączył dumny Janusz Józefowicz. Czułościom nie było końca.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Myślicie, że radość wokalistki zmąci fakt, że "SuperSTARcie" miało rekordowo niską oglądalność? Póki co, Urbańska nie kryje zadowolenia z wygranej.

 

Gdy usłyszałam werdykt - pomyślałam - nie wierzę w to, co się dzieje, to było przepiękne. Mając takiego konkurenta i takiego cudownego partnera muzycznego jakim był Rafał, świetny człowiek i świetny muzyk, tak samo jemu jak i sobie życzyłam tego zwycięstwa. [...] W tym programie robiłam co mogłam i bardzo się starałam, nie zawsze wygrywałam, bo przecież próbowałam swych sił niejednokrotnie. Chciałam pokazać, że nie stoję w miejscu i nic nie robię. Stąd między innymi pomysł na to, by zaśpiewać w finale swoją nową piosenkę "Hipnotyzuj mnie". Cieszę się, że się spodobała - czytamy pierwsze słowa Nataszy po wygranej w przesłanej informacji prasowej.

 

em

Więcej o:
Komentarze (13)
Urbańskiej wreszcie udało się wygrać! Zwycięstwo w "SuperSTARciu" świętowała w odważnej złotej sukni i z mężem u boku. "To było przepiękne"
Zaloguj się
 • jagi

  Oceniono 82 razy 14

  Większość,..ocenia Nataszę poprzez pryzmat jej związku z Józefowiczem,...fala ogromnej krytyki,bardzo ostre komentarze,...zgadzam się,to było złe!Jednak tak się składa,że lubię Józefowicza,...polubiłam sceniczny urok Nataszy:D W natłoku reklamowanego badziewia i krajowego i zagranicznego ,...NATASZA to brylant!Najgłupsza wypowiedź szanownego Jury z finałowego odcinka?Marylka,która zarzuciła Nataszy nadmiar urody do śpiewanej piosenki!Nic głupszego od dawna nie słyszałam!Natasza contra Rafał,...Rafał ma bardzo dużo uroku osobistego,jest sympatyczny,dżentelmeński /wielka rzadkość/,...ale pomimo tylu atutów,...Natasza była o /włos/ lepsza i słusznie to ona wygrała..gdzieś czytałam komentarz porównujący Nataszę do Madonny,z którym się utożsamiam,...Madonna jest obsceniczna,wulgarna,...ma słaby głos,..gorzej tańczy,..dużo gorzej wygląda,...A JEDNAK SIĘ SPRZEDAŁA,..ma dobrego menagera,który umie sprzedać ten badziew!Gratulacje Nataszo,...miło się oglądało Twoje występy:D:D

 • nadal_zdziwiona

  Oceniono 30 razy 8

  Fajnie, gdyby program nie był ustawiony a był. Prymitywne chwyty, rodem z lat 60-tych, które miały przyciągnąć uwagę widza na wykonach tych a nie innych artystów - nie trzeba być specem, żeby je dostrzec w każdym z odcinków.

  Ale skoro miała wygrać, to wygrała. Szkoda mi tylko pozostałych uczestników, którzy dali się nabrać. Ciekawe czy głosowanie miało odzwierciedlenie w ogłaszanych werdyktach, czy też te były podawane przez reżysera.

 • piroman

  Oceniono 22 razy 8

  Redachtorownia trochę popłynęła z tą nachalną manipulacją łapkami.
  Lipa !
  Artykuł sponsorowany.

 • nkwd

  Oceniono 60 razy 4

  Nataszo, rolowanie na podłodze w kibelku i lizanie umywalki pozostawiło niezapomniane wrażenie.
  Dziadka Józefa to nie stać na maszynkę do golenia, czy lustra zabrakło ?
  Wygląda jak menel.

 • diabelplotkowy

  Oceniono 9 razy 1

  super parcie,
  super starcie,
  męża męstwo,
  jest zwycięstwo.

  wow! się rymło!

 • antydoda

  Oceniono 6 razy 0

  Superchujarcie

 • antonow

  Oceniono 63 razy -1

  " W ostatnim odcinku show olśniła widzów i jurorów trzema występami i złotą suknią do ziemi z wysokim rozcięciem eksponującym jej zgrabne nogi.:
  No tak - konkurent pani Nataszy bez takiej sukni byl bez szans

 • ja01

  Oceniono 16 razy -2

  Gratulacje. Dla mnie prywatnie pozytywna osoba.

 • asias79

  Oceniono 11 razy -3

  Ciekawe kto te badziewie oglądało. Przecież ona nie umie śpiewać, fałszuje jak nie wiem.A patrzeć to już na nią nie mogę.BLEEE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX