Małgorzatę Sochę ostatnio widywaliśmy w eleganckim wydaniu. Teraz postawiła na luz. No i te nogi!

Aktorka przyzwyczaiła nas już do wyrafinowanego stylu. Tym razem spróbowała czegoś innego, a my nie mogliśmy oderwać wzroku od jej wyjątkowo zgrabnych nóg.

Małgorzata Socha na tak ważnych wydarzeniach jak pokazy mody zazwyczaj pokazuje się w eleganckich kreacjach. Ostatnio postawiła np. na zestaw złożony z czarnych spodni i białej koszuli. Spodziewaliśmy się więc, że na poniedziałkowym pokazie Łukasza Jemioła w Operze Narodowej znów zaprezentuje się w równie wyrafinowanym wydaniu. Gwiazda postawiła jednak na luz: miała na sobie krótką błyszcząca sukienkę, która wyeksponowała jej zgrabne i długie nogi. Na kreację nałożyła luźną młodzieżową marynarkę. Stylizację uzupełniła klasycznymi dodatkami - szpilkami i chanelką na łańcuszku.

 

<< SOCHA W NIETYPOWYM WYDANIU >>

Aktorka nie narzeka ostatnio na brak zajęć. Występuje w kolejnym sezonie "Przyjaciółek", w Teatrze 6. piętro 1 stycznia odbędzie się premiera jej nowej sztuki - "Polityka", a już na początku 2015 roku do kin wejdzie film z jej udziałem "Wkręceni 2". W tym zawodowym pędzie nie brak jednak czasu na chwilę prywatnego oddechu. W przyszłym roku razem z mężem Krzysztofem Wiśniewskim ma przeprowadzić się do nowego domu, marzy tez o rodzeństwie dla 2-letniej Zosi.

Jak się ma pierwsze, to się myśli już o drugim. Nie znam chyba kobiety, która by powiedziała po pierwszym: basta. Myśli się po potomstwie kolejnym - mówiła w "Show".

Vic

Więcej o: