Kamilla Baar pierwszy raz pokazała się publicznie z nowym partnerem. Wiemy, kim jest Piotr Kochański

Kamilla Baar i Piotr Kochański pojawili się w Kinotece na premierze filmu "Obce ciało". Zakochani trzymali się za ręce i zatopili w rozmowie, byli jednak dość ostrożni w okazywaniu sobie uczuć.

Nowy partner aktorki, Piotr Kochański, to warszawski prawnik. Jest adwokatem i partnerem zarządzającym w firmie Kochański Zięba Rapala i partnerzy, a jego specjalnością, jak dowiadujemy się ze strony internetowej, jest ochrona własności intelektualnej i przemysłowej. Kochański uzyskał dyplom magistra prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w 1985 roku.

<< DEBIUT PARY NA SALONACH >>

Nasz czytelnik zwrócił uwagę na to, że partner Baar nosi złoty pierścionek. Faktycznie, dostrzegliśmy go na serdecznym palcu prawej dłoni, na którym zwyczajowo nosi się obrączkę. Aktorka zaś ma pierścionek z kamieniem na serdecznym palcu lewej dłoni, na którym nosi się pierścionki zaręczynowe.

 

Komentarz na Plotek.plScreen z Plotek.pl

 

Pod koniec czerwca w "Rewii" pojawiła się wypowiedź znajomego o nowym partnerze Baar. Prawdopodobnie chodzi właśnie o Kochańskiego.

Jej aspiracje i ukryte potrzeby dostrzegł 55-letni, odnoszący sukcesy zawodowe biznesmen. Skradł jej serce. Mężczyzna ten sam ma córkę w wieku pani Kamilli. Stąd pewnie świat młodszej o 20 lat kobiety nie jest mu obcy. Wie, jak ją adorować, zasypuje ją kwiatami i porywa na romantyczne wyprawy. Właśnie są na Majorce. Tym razem zabrali ze sobą synka aktorki, Bruna. Ci, którzy widzieli parę na lotnisku, twierdzą, że aktorka nie szczędziła nowemu ukochanemu czułości - mówił.

Rąbka tajemnicy dotyczącej jej nowego związku uchyliła w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Warto szukać takiej relacji, w której puzzle do siebie pasują. Jest wtedy przestrzeń na rodzinę, na pracę zawodową, na realizację ambicji. Jest wzajemność. A napięcia, konflikty warto rozwiązywać w łóżku - mówiła.

Aktorka ogłosiła rozstanie z Wojciechem Błachem w czerwcu tego roku. Para wychowuje razem syna Bruna. Zapewnili, że dla jego dobra rozstali się w zgodzie.

Była to nasza wspólna decyzja. Konsekwencją rozstania jest to, że mieszkamy osobno, wspólnie wychowując dziecko. Chcielibyśmy bardzo, by nasza prywatność, pozostała naszą własnością. Kamilla i Wojtek - napisała na Facebooku.

Vic

Więcej o:
Komentarze (21)
Kamilla Baar pierwszy raz pokazała się publicznie z nowym partnerem. Wiemy, kim jest Piotr Kochański
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 176 razy 158

  Gość ma urodę Frankensteina. A poza tym kolejna, która znalazła sobie sponsora.

 • nospam11

  Oceniono 105 razy 95

  Stary dziad wszystko już ma, to kupił sobie aktorkę do kolekcji.

 • kk

  Oceniono 88 razy 74

  Ja też odnoszę wrażenie, że jest nienaturalna w zachowaniu. Dysponuje ograniczonym zasobem "uroczych" gestów i "minek" ;)

 • smith81

  Oceniono 55 razy 33

  panna jest po 30....a wygląda na co najmniej 50....sorry...ale jak patrzę na te foty to widzę starszą panią a nie kobietę.

 • mozela

  Oceniono 32 razy 30

  Milosc jest rzeczywiscie slepa albo zdesperowana.

 • woal

  Oceniono 36 razy 30

  na ósmym zdjęciu wygląda jakby on miał obrączkę???

 • aibo

  Oceniono 36 razy 26

  dziewczyna fajna ale kolo jakiś taki z krzywą twarzoczaszką..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX