Agnieszka Popielewicz startowała w konkursie Miss Polski 2005! "Czułam się jak słoń w składzie porcelany". MAMY ZDJĘCIA!

Zamiast pięknych kreacji, dżinsy i włosy ściągnięte w kucyk. Tak wyglądała Agnieszka Popielewicz na zgrupowaniu do konkursu. A potem i tak dostała się do ścisłej dziesiątki.

To był rok 2005. Agnieszka Popielewicz miała 20 lat i właśnie została Miss Śląska. W finale Miss Polski awansowała do TOP 10. Na scenę wyszła z numerem 5. Jak tam się znalazła?

Nawet nie pamiętam już, kto mnie do tego namówił. Nie startowałam w żadnych eliminacjach, tylko pojechałam do Warszawy na casting. Tam dostałam tzw. dziką kartę i tak dostałam się do finału konkursu Miss Polski. Kiedy pojechałam na zgrupowanie, poczułam się tam jak słoń w składzie porcelany! Inne dziewczyny miały ze sobą kreacje na rano, popołudnie, wieczór, a ja biegnąc na trening, wkładałam dżinsy, t-shirt, a włosy związywałam w kucyk. Kompletnie do nich nie pasowałam - wspominała w najnowszym wydaniu pisma "Gwiazdy".
<< POPIELEWICZ W KONKURSIE MISS POLSKI >>

Dzisiaj Agnieszka Popielewicz to nie tylko piękna, ale i świadoma swoich atutów kobieta. Wtedy dopiero uczyła się ich eksponowania.

Z chodzeniem też nie było u mnie najlepiej, dlatego kiedy uczyłyśmy się choreografii, starałam się chować za innymi dziewczynami. Mimo to udało mi się dostać do finałowej dziesiątki.

Udział w konkursie miał realny wpływ na jej dalsza karierę.

Dzięki temu konkursowi pojechałam potem do Chin na międzynarodowy konkurs piękności. No i tamtego wieczoru wydarzyło się coś jeszcze. Pamiętam, jak obserwując prowadzących konkurs - Zygmunta Chajzera i Maćka Dowbora - pomyślałam sobie, że fajnie byłoby pracować tak jak oni - wspominała.

Historia zatoczyła koło, w niedzielę 7 grudnia odbędzie się 25. jubileuszowa gala wyborów Miss Polski. Poprowadzi ją właśnie Agnieszka Popielewicz i... Zygmunt Chajzer. Marzenie zatem się spełniło!

alex

Więcej o:
Komentarze (10)
Agnieszka Popielewicz startowała w konkursie Miss Polski 2005! "Czułam się jak słoń w składzie porcelany". MAMY ZDJĘCIA!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • braddock

  Oceniono 40 razy 34

  "Nawet nie pamiętam już, kto mnie do tego namówił.."

  Taa, jasne. Już ci wierzę.

 • seznam

  Oceniono 16 razy 12

  Dostała dziką kartę :) Ładnie poprosiła, dygnęła i dostała.
  Ofiarodawca miał radochę, bo przecież wiadomo, że dawanie prezentów jest znacznie przyjemniejsze niż nomen omen branie.

 • diabelplotkowy

  Oceniono 9 razy 5

  Niech to piekło pochłonie, taka ładna babka a się popiołem posypała i wygląda jak trup.

 • beyond1

  Oceniono 3 razy 3

  Toporna strasznie

 • n5

  Oceniono 3 razy 3

  strasznie się postarzała po dziecku... Mucha zresztą też.. :/

 • jumanji

  Oceniono 11 razy 3

  ładna, ale taka nudnawa, mało wyrazista

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX