Hejterzy zarzucają jej, że robi karierę na plecach męża. Lewandowski nie wytrzymał. Odpowiada

Do tej pory to blogerka i trenerka fitness często podkreślała w wywiadach, że na sukces zapracowała sama. Teraz głos w sprawie zabrał również Robert Lewandowski.
Lewandowski odpowiada hejterom Hejterzy zarzucają Annie Lewandowskiej, że robi karierę na plecach męża. Do tej pory to blogerka i trenerka fitness często podkreślała w wywiadach, że na sukces zapracowała sama. Teraz głos w sprawie zabrał również Robert Lewandowski. Zanim została żoną najlepszego polskiego piłkarza, Anna Stachurska była odnoszącą sukcesy zawodniczką karate. Po ślubie z napastnikiem Bayernu Monachium jej kariera nabrała błyskawicznego rozpędu. Lewandowska prowadzi popularnego bloga, organizuje treningi fitness, występuje w reklamach telewizyjnych, a ostatnio wydała nawet książkę. Wielu osób zarzuca jej, że nie osiągnęłaby tak wiele, gdyby nie słynny mąż. Robert Lewandowski ma inne zdanie. W rozmowie z magazynem "Skarb" stwierdził, że jest bardzo dumny z przedsiębiorczej żony, która, w jego opinii, do wszystkiego doszła sama. Ania nigdy nie chciała wykorzystać mojego nazwiska. Jestem dumny, że udało się jej tak wiele osiągnąć. Robi to, co kocha, i to, co potrafi. Sprawia jej to radość. Jest bardzo ambitna. Trenując wiele lat, wyrobiła sobie charakter, który nie pozwala jej łatwo się poddać. Pracuje na własny rachunek - podkreślił piłkarz.

Zanim została żoną najlepszego polskiego piłkarza, Anna (z domu) Stachurska była odnoszącą sukcesy zawodniczką karate. Po ślubie z napastnikiem Bayernu Monachium jej kariera nabrała błyskawicznego rozpędu. Lewandowska prowadzi popularnego bloga, organizuje treningi fitness, występuje w reklamach telewizyjnych, a ostatnio wydała nawet książkę.

Wielu osób zarzuca jej, że nie osiągnęłaby tak wiele, gdyby nie słynny mąż. Robert Lewandowski ma inne zdanie. W rozmowie z magazynem "Skarb" stwierdził, że jest bardzo dumny z przedsiębiorczej żony, która, w jego opinii, do wszystkiego doszła sama.

Ania nigdy nie chciała wykorzystać mojego nazwiska. Jestem dumny, że udało się jej tak wiele osiągnąć. Robi to, co kocha i to, co potrafi. Sprawia jej to radość. Jest bardzo ambitna. Trenując wiele lat, wyrobiła sobie charakter, który nie pozwala jej łatwo się poddać. Pracuje na własny rachunek - podkreślił piłkarz.

Jak myślicie, czy rzeczywiście udałoby się jej tyle osiągnąć, gdyby nie nazwisko?

em

Więcej o:
Komentarze (37)
Hejterzy zarzucają jej, że robi karierę na plecach męża. Lewandowski nie wytrzymał. Odpowiada
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • browaryr

  Oceniono 160 razy 126

  nieeee no oczywiscie ze nazwisko meza nic tu nie znaczy...oczywiscie.

 • jablonexkociak

  Oceniono 173 razy 93

  I jak zwykle syndrom "hejtu" tylko dlatego że ludzie jej prawdę mówią.

 • Maa Marta

  Oceniono 73 razy 63

  tak. to wszystko prawda, ze pani ania (sama) osiagnela wiele w swoim zyciu zawodowym. i bardzo dobrze swiadczy o panu robercie, ze broni swojej zony. ale nie oszukujmy sie. mimo zdobytych medali o pani stachurskiej slyszal malo kto, a o pani lewandowskiej (jako zonie TEGO roberta) slyszal raczej kazdy.

 • baba_jaga

  Oceniono 121 razy 51

  Jasne dorobila sie jako lewandowska, wczesniej nikt o niej nie slyszal,a o jej mezu niedlugo wszyscy zapomna

 • pan.malowany

  Oceniono 72 razy 44

  Jacy hejterzy? Cos co nie jest po mysli od razu nazywa sie hejtem?

 • nkwd

  Oceniono 57 razy 27

  Co za czasy ?
  Nie można nikogo krytykować, bo zaraz nazwą go hejterem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX