Koniec z dłuższymi włosami. Mikołaj Krawczyk zmienił fryzurę

Aktor zaprezentował nowy image na gali charytatywnej "Ty Fundujesz Dobro". Towarzyszyła mu oczywiście Agnieszka Włodarczyk.
Mikołaj Krawczyk zmienił fryzurę Koniec z dłuższymi włosami Aktor zaprezentował nowy image na gali charytatywnej "Ty Fundujesz Dobro". Towarzyszyła mu oczywiście Agnieszka Włodarczyk. W poniedziałek Monika Richardson, we wtorek Mikołaj Krawczyk - aktor zdecydował się na znaczne skrócenie i uporządkowanie swoich dłuższych włosów. Jak oceniacie tę zmianę? Czy ta fryzura pasuje do "rockowego stylu", któremu wierny jest Mikołaj Krawczyk?

W poniedziałek Monika Richardson, we wtorek Mikołaj Krawczyk - aktor zdecydował się na skrócenie i uporządkowanie swoich dłuższych włosów. Jak oceniacie tę zmianę?

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Czy ta fryzura pasuje do "rockowego stylu", któremu wierny jest Mikołaj Krawczyk?

POLUB NAS

Abc

Więcej o:
Komentarze (7)
Koniec z dłuższymi włosami. Mikołaj Krawczyk zmienił fryzurę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • martuchaaaa

  Oceniono 28 razy 14

  lepiej, bo w tych dłuższych wyglądał jak dziad. ale lepiej nie znaczy dobrze.

 • nkwd

  Oceniono 27 razy 13

  Cichopki, Muchy, Anie Lewandowskie i inne tego typu gFiazdy piszą książki, poradniki, mają swoje programy w ambitnych stacjach telewizyjnych. Krawczyk na co czekasz ?
  Machnij poradnik "Jak wychowywać dzieci na odległość". W tym temacie jesteś ekspertem. Większe zainteresowanie wzbudzisz niż nowym owłosieniem na głowie.

 • astreblue

  Oceniono 2 razy -2

  wygląda jak amant z jakiegoś filmowego gniotu. dajcie mu rozchełstaną na piersi koszulę, skórzane spodnie i róże w usta i voile la ! nie no, poważnie. chociaż jest lepiej niż poprzednio - nie znoszę facetów z przydługimi włosami (już nie mówiąc o naprawdę długich włosach). facet pewnie bardziej spodoba się gimbusiarkom które za cud natury uważają takiego Harry'ego Stylesa czy jak mu tam było.

 • pan.malowany

  Oceniono 2 razy -2

  A chooja sobie umyl?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX