Monika Zamachowska obcięła włosy na krótko! Wróciła do fryzury z 2010 roku

Dziennikarka przez cztery lata zapuszczała włosy. W długości za ramiona nie czuła się chyba jednak zbyt dobrze, bo postanowiła mocno skrócić włosy.

Monika Zamachowska pojawiła się w niedzielę na corocznym rozdaniu Róż Gali. Dziennikarka od razu przyciągnęła uwagę fotoreporterów, a wszystko za sprawą nowej-starej fryzury. Co to znaczy? Żona aktorka zdecydowała się na powrót do fryzury sprzed czterech lat. Krótkie boby znów wróciły do łask. Czy to dlatego Zamachowska postawiła na tak odważne cięcie?

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dziennikarka na imprezie pojawiła się sama. U jej boku nie pojawił się znany mąż. A szkoda, bo kiedy ostatnio na salonach pojawiają się wspólnie, Zamachowska prezentuje się świetnie. Tym razem było inaczej. Czarna sukienka w złote ornamenty skutecznie ją postarzyła, zaburzyła proporcje sylwetki i kompletnie pozbawiła jej talii.

aga

Więcej o:
Komentarze (11)
Monika Zamachowska obcięła włosy na krótko! Wróciła do fryzury z 2010 roku
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baba_jaga

  Oceniono 85 razy 45

  obcięła włosy bo Zbyszek podczas porannego sexu za mocno za nie ciągnął ?
  O tym opowie w najnowszej Vivie już w czwartek :-)

 • Jolanta Wolak

  Oceniono 50 razy 20

  bardzo ładnie Monice w krótkich włosach,powodzenia Moniko

 • lalolka

  Oceniono 12 razy 10

  Ładniej i młodziej w tych krótkich.

 • luposlipafobia

  Oceniono 40 razy 8

  Od momentu kiedy się spiknęła z Zamachowskim i przyjęła jego nazwisko, przestałam ją lubić. Chyba sobie tą zmianą krzywdę zrobiła, bo dla wielu była i jest Moniką Richardson, a "Monika Zamachowska" brzmi jakoś pretensjonalnie. Swoją drogą, ciekawe jak długo potrwa to małżeństwo, bo wyglądają razem jak Flip i Flap. A w tych włosach i tej sukience wygląda jak starsza pani... :/

 • katkat25

  Oceniono 11 razy 7

  no i git

 • pan.malowany

  Oceniono 44 razy -8

  Oblesny, nieapetyczny babol.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX