Rozenek poprowadzi nowy show TVN. "Kupowali ten format specjalnie pod nią". Nazwa programu nie pada, ale mamy swój typ

Małgorzata Rozenek ściąga przed telewizory tłumy widzów, więc TVN ją nagrodziło. Już na wiosnę poprowadzi program, który w USA jest hitem. Choć marzyło o nim wiele gwiazd stacji, dyrekcja kupiła go podobno z myślą o Perfekcyjnej Pani Domu.
Rozenek poprowadzi nowy show TVN "Kupili ten format specjalnie dla niej" Małgorzata Rozenek ściąga przed telewizory tłumy widzów, więc TVN ją nagrodziło. Już na wiosnę celebrytka poprowadzi program, który w USA jest hitem. Choć marzyło o nim wiele gwiazd stacji, dyrekcja kupiła licencję z myślą o Perfekcyjnej Pani Domu. Nauczanie Polek sztuki zajmowania się domem i rola w programie "Bitwa o Dom" uczyniły z niej idealną kandydatkę na prowadzącą "Hotel Hell". TVN nie zdradza, czy właśnie o ten program chodzi, ale wiele na to wskazuje. Taką tezę potwierdza magazyn "Party". Małgorzata połączy w tym programie swoje doświadczenie z "Perfekcyjnej Pani Domu" oraz "Bitwy o dom". Rozenek będzie robiła tym razem rewolucję, ale nie w polskich domach. Na świecie podobny program prowadzi Gordon Ramsay i jest to hit - zdradza osoba z TVN w rozmowie z "Party". Jedyny program, który prowadzi obecnie Ramsay, a który nie dotyczy gotowania to "Hotel Hell". Jego formuła oparta jest na "Kuchennych Rewolucjach", jednak dotyczy hoteli, moteli i pensjonatów. W USA Ramsay pokazał, że potrafi wyjść z kuchni i obsztorcować nie tylko restauratora. O Rozenek wiemy, że umie wytknąć kurz na meblach, doradzić w kuchni, a nawet wybrać pościel. Bez problemu wejdzie w rolę krytyka hotelarskiego. Dyrektor programowy Edward Miszczak bardzo ją ceni, dlatego prawa do nowego programu kupował z myślą o niej! - zdradza pracownik TVN. Konkrety poznamy na przełomie stycznia i lutego, gdy ogłoszona zostanie wiosenna ramówka. Nowe wyzwania nie destabilizują życia gwieździe telewizji. Jej znajomy zdradza, że przewidziany na 2015 rok ślub z Radosławem Majdanem odbędzie się zgodnie z planem. Inna sprawa, czy format okaże się "złotym strzałem". Fox ma problem z utrzymaniem zainteresowania programem. W drugim sezonie stracili co czwartego widza.

Nauczanie Polek zajmowania się domem i rola w programie "Bitwa o Dom" uczyniły z niej idealną kandydatkę na prowadzącą "Hotel Hell". Choć TVN ani sama zainteresowana nie zdradzają, czy o ten program chodzi, tak obstawiamy. Przeciek w magazynie "Party" potwierdza nasze przypuszczenia.

Małgorzata połączy w nim swoje doświadczenie z "Perfekcyjnej Pani Domu" oraz "Bitwy o dom". Rozenek będzie robiła tym razem rewolucję, ale nie w polskich domach. Na świecie podobny program prowadzi Gordon Ramsay i jest to hit - zdradza osoba z TVN.

Perfekcyjna Pani Domu, Małgorzata Rozenek PIOTR MIZERSKI / TVN

Jedyny program, który prowadzi obecnie Ramsay, a który nie dotyczy gotowania to "Hotel Hell". Jego formuła oparta jest na "Kuchennych Rewolucjach", tylko dotyczy hoteli, moteli i pensjonatów. W USA Ramsay pokazał, że potrafi wyjść z kuchni i obsztorcować nie tylko restauratora. O Rozenek wiemy, że umie wytknąć kurz na meblach, doradzić w kuchni, ale i wybrać pościel. Bez problemu wejdzie w rolę krytyka hotelarskiego.

Dyrektor programowy Edward Miszczak bardzo ją ceni, dlatego prawa do nowego programu kupował z myślą o niej! - zdradza pracownik TVN.

uPromocja ksiazki PERFEKCYJNY ROK Z PERFEKCYJNA PANIA DOMU, Sheraton, 22.10.2014, fot. WBF, na zdj. Malgorzata Rozenek8BIM8BIM WBF

Konkrety padną na przełomie stycznia i lutego, gdy ogłoszona zostanie wiosenna ramówka. Nowe wyzwania gwieździe telewizji życia nie destabilizują. Jej znajomy zdradza, że przewidziany na 2015 rok ślub z Radosławem Majdanem odbędzie się zgodnie z planem.

Inna sprawa, czy format okaże się "złotym strzałem". Fox ma problem z utrzymaniem zainteresowania programem. W drugim sezonie stracili co czwartego widza.

socha

Więcej o:
Komentarze (8)
Rozenek poprowadzi nowy show TVN. "Kupowali ten format specjalnie pod nią". Nazwa programu nie pada, ale mamy swój typ
Zaloguj się
 • braddock

  Oceniono 33 razy 31

  Nie lepiej "Taniec z Mopami"? Idealne dla sprzątaczki. Albo "Dzidzia Piernik Gotuje". O, a może "W Kiblu z Majdanem" przyciągnęłoby widzów tefałenowi. Nie trzeba kupować formatów, gdy ma się tak zdolnych celebrytów.

 • forfiter_jr

  Oceniono 28 razy 26

  "Wykopki buraków z Małgosią"?

 • rurku

  Oceniono 20 razy 16

  Ona chyba musiałaby tam razem z Gesslerową być. Gessler do hotelowej kuchni, a Rozenek do pokoi.

 • browaryr

  Oceniono 15 razy 13

  "małgosia znalazła łosia"...?

 • 020680

  Oceniono 19 razy 13

  Czyżby coś w rodzaju "miłość jest ślepa"...?

 • pan.malowany

  Oceniono 6 razy 6

  Miszczakowi odyebalo chyba na starosc, zeby dalej gnebic widzow ta raszpla. Radzio tez dostanie jakas role?

 • lenore

  Oceniono 4 razy 4

  Brzydka, antypatyczna, nieszczera. Glos jakby ktos pazurami po tablicy jechal. Skad ona ma takie uklady ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX