Keira Knightley jest W CIĄŻY? Zagraniczne media: To już 12. tydzień. Dowodem mają być nowe zdjęcia

Keira Knightley jest w ciąży? Brytyjskie media podchwyciły plotkę amerykańskiej bulwarówki i ścigają się w domysłach. Źródłem jest anonimowy donos, a "dowodem" nowe zdjęcia aktorki.

Magazyn "Star", tabloid znany głównie z regularnego odnajdywania u celebrytów śmiertelnych chorób, lubi rozgłaszać też wieści o zajściu gwiazd w ciążę. O ile więc trzeba tę informację przyjmować z dozą nieufności, to przyszli rodzice są ponoć szczęśliwi z rozwoju wydarzeń. Podejrzenie wzbudza dokładność plotki. "Star" informuje, że to już 12. tydzień ciąży.

Keira i jej mąż, James Righton, są zachwyceni. Ciąża nie była planowana, ale bardzo się z niej cieszą. Informację chcą zachować dla siebie jak najdłużej i teraz najwięcej roboty ma stylista. Specjalnie dobiera takie luźne ciuchy - przekonuje anonimowo ktoś z otoczenia pary.

Na wykonanych 19 listopada zdjęciach z Nowego Jorku widać ją w wygodnym ubraniu. Czy to faktycznie dowód na rosnący brzuch? Sami oceńcie.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Irlandzkie wydanie dziennika "The Independent" zwraca uwagę, że gdyby plotka okazała się prawdziwa, to wpadka przydarzyła się Keirze w dobrym momencie. 29-letnia aktorka nakręciła właśnie ostatnie sceny do filmu "Everest". Poza promocją "The Imitation Game", w którym zagrała u boku Benedicta Cumberbatcha, żadnych innych projektów na horyzoncie już nie ma.

Benedict Cumberbatch i Keira KnightleyPr Photos

socha

Więcej o:
Komentarze (3)
Keira Knightley jest W CIĄŻY? Zagraniczne media: To już 12. tydzień. Dowodem mają być nowe zdjęcia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ja01

  Oceniono 42 razy 38

  Lubię ją.

 • baba_jaga

  Oceniono 13 razy 7

  ona jest tak wychudzona że już po zapłodnieniu widać by było że jest w ciąży :-)

 • braddock

  Oceniono 37 razy -27

  Ciekawe czym ta płaskorzeźba będzie karmiła.
  A tak w ogóle to nie lubię jej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX