Żona Dariusza K. krytykuje Górniak. I stwierdza: To ja wychowywałam Alana

Izabela Adamczyk zdecydowała się na ślub ze swoim ukochanym Dariuszem K., który przebywa obecnie w areszcie. Na łamach "Faktu" opowiedziała o szczegółach ceremonii, ale na tym nie poprzestała. Przyszedł czas, na zwierzenia na temat macierzyństwa i... krytykę Edyty Górniak.

Izabela Adamczyk i Dariusz K. wychowują wspólnie dwie córki - Laurę (z poprzedniego związku Adamczyk) i Leę. Lea ma trzy lata i początkowo muzyk nie chciał jej uznać. Swojego czasu Edyta Górniak podobno oferowała samotnej matce pomoc. Jednak Adamczyk kategorycznie zaprzeczyła słowom diwy:

Wsparcie z jej strony nigdy nie miało miejsca. Nigdy nie przyjęłabym z jej strony wsparcia, nawet jeśli coś takiego wyszłoby z jej strony. Doniesienia sprzed lat nie miały nic wspólnego z prawdą - wyznała na łamach "Faktu".

To nie koniec tego, co ma do powiedzenia na temat piosenkarki. Górniak chętnie podkreśla, że z synem Allanem łączy ją silna więź i że to on jest dla niej najważniejszy. Ale nowa żona jej byłego męża ma o tym zupełnie inne zdanie:

Nie chcę wypowiadać się na temat pani Edyty, nie znam jej. Znam jej syna, wychowywałam to dziecko - stwierdziła.

Dariusz Krupa z rodzinąInstagram.com

Te słowa na pewno nie spodobają się piosenkarce. A sytuacji nie poprawią kolejne przemyślenia Izabeli Adamczyk.

Wartości rodzinne niestety nie są mu wpajane jak w tradycyjnej rodzinie - czytamy w "Fakcie". - Ona jest dla niego całym światem. Ojciec może być najwspanialszy, ale matka to zawsze matka. Mam nadzieję, że Allan jest szczęśliwy, że w końcu ma mamę.

Choć o samym ślubie nie wiemy zbyt wiele (Adamczyk pochwaliła się za to seksownymi selfie), młoda żona uchyliła rąbka tajemnicy w wywiadzie dla "Plejady":

Ślub planowaliśmy od roku, oczywiście wyobrażaliśmy sobie inaczej naszą ceremonię, lecz w tych trudnych chwilach cały piękny entourage, który zwykle towarzyszy takiemu wydarzeniu, całkowicie stracił dla nas znaczenie - przyznała. - Nie chcę mówić o szczegółach, ale miałam piękną suknię ślubną, którą wybrały mi córki i dwóch męskich świadków. Oczywiście uroczysta i oficjalna ceremonia odbędzie się, kiedy będziemy wszyscy razem.

Izabela AdamczykScreen z Instagram.com/Izabela Adamczyk

Nowa żona Dariusza K. opowiedziała też o tym, jak trudno jej się żyje, kiedy ukochany znajduje się w areszcie:

Tęsknota, czasami aż mnie zatyka w piersiach, ona jest najtrudniejsza. Potrafi bardzo boleć, ale przecież to jeden z elementów miłości... więc ja sobie tutaj poczekam i potęsknię. W perspektywie całego naszego życia ta rozłąka może okazać się tylko chwilą. I o to codziennie się modlę.

Przypomnijmy: 4 miesiące temu Dariusz K. śmiertelnie potrącił na pasach kobietę. Był pod wpływem kokainy. Do tragicznego wypadku doszło na skrzyżowaniu al. KEN z ul. Dzwonniczą na warszawskim Ursynowie. Kobieta przechodziła na drugą stronę jezdni, paliło się zielone światło. Dariusz K. jechał swoim samochodem marki BMW, przekroczył dozwoloną prędkość co najmniej o 35 km. Trafił do aresztu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat.

Jus

Więcej o:
Komentarze (4)
Żona Dariusza K. krytykuje Górniak. I stwierdza: To ja wychowywałam Alana
Zaloguj się
 • ajonka18

  Oceniono 22 razy 22

  A dlaczego nie widziała jak Darek łykał prochy ?

 • ja01

  Oceniono 17 razy 13

  uuuu ... będzie dym po tej wypowiedzi.

 • baba_jaga

  Oceniono 10 razy 6

  fajnie ma kobieta, chyba sama cpa ze takie glupoty wygaduje. Ktos z opieki spolecznej powinien zainteresowac sie jej dziecmi.

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  To jest kluczowa informacja na dziś:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX