Kocha tiule, bajkowe kreacje i loki. Co o stylu Jastrzębskiej myśli Horodyńska? Dziennikarka może nie być zadowolona

Agnieszka Jastrzębska wyróżnia się na niemal każdej imprezie. Rozkloszowane sukienki w pastelowych kolorach stały się już jej znakiem rozpoznawczym, ale znawcy mody nie są co do nich przekonani. Jedną ze stylizacji dziennikarki postanowiła skomentować Joanna Horodyńska.

W najnowszym "Party" stylistka oceniła strój Jastrzębskiej z pokazu Tomaotomo. Tym razem dziennikarka pojawiła się w ozdobnej sukience o prostej formie tuniki. Dla wielbicielki spódnic szytych z koła to prawdziwa rewolucja, ale co o eksperymencie myśli stylistka?

Agnieszka po paru nieudanych i paru udanych stylizacjach stawia na mini. Martwię się, bo tej jej zmiany idą tak szybko, że nie ma czasu na przemyślenia, czy to pasuje. A co jak przyjdą mikromini i skórzane szorty? Piękny kolor sukienki i efekt koronki zaprasowanej na sztywnym materiale. To pachnie klimatem Vintage i aż się prosi, żeby sukienka była dłuższa, chociaż o dwa centymetry. Dzięki temu Agnieszka byłaby elegancka niczym Jackie Kennedy, a tak jest aspirująca do wyższych sfer trzpiotką - stwierdziła Joanna Horodyńska.

Jastrzebska Agnieszka 2014-10-16KAPIF

Zgadzacie się z jej oceną?

jus

Więcej o:
Komentarze (4)
Kocha tiule, bajkowe kreacje i loki. Co o stylu Jastrzębskiej myśli Horodyńska? Dziennikarka może nie być zadowolona
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • forfiter_jr

  Oceniono 20 razy 20

  A kto kiedyś skomentuje raz a dobrze tę Horodyńską? Póki co, to ona straszy swoimi "kreacjami".

 • kats

  Oceniono 11 razy 11

  Nie rozumiem po co się jeszcze słucha i, co gorsza, cytuje Horodyńską. Zawsze wygląda jakby ubierała się w centrum dla powodzian.
  A ta Jastrzębska faktycznie powinna nosić dłuższe sukienki, bo nóg nie ma ładnych.

 • lowmitender

  0

  NIECH KTOŚ W KOŃCU ZROBI PROGRAM O OCENIANIU TWARZY A HORODYŃSKA BĘDZIE W KAŻDYM ODCINKU Z PUNKTACJĄ ZERO !!! Poje*any ten jej program jak ona sama... Dla mnie jedyne normalne stacje to Discovery itp...

 • zuzia01234

  Oceniono 3 razy -3

  Kreacja kreacji nie równa :) Może powinna poszukać inspiracji na https://www.facebook.com/clothesmania.fp :) Pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX