To już pewne: Jessica Biel i Justin Timberlake spodziewają się pierwszego dziecka

"Chcą po prostu, aby ich dziecko było szczęśliwe". Jedna z najgorętszych par świata oczekuje potomka. Wygadał się znajomy.

Jeszcze niedawno Jessica Biel i Justin Timberlake świętowali swoją druga rocznicę ślubu, a już teraz zaznaczają w swoim kalendarzu kolejną ważną datę: narodziny ich pierwszego dziecka. Choć plotki o ciąży aktorki krążyły już od dawna, to dopiero teraz bliski znajomy potwierdził te doniesienia.

Teraz po prostu cieszą się tą wiadomością we własnym gronie - mówi osoba z bliskiego otoczenia pary dla "Us Magazine". - Chcą po prostu, aby ich dziecko było szczęśliwe.


<< ZOBACZ ZDJĘCIA ZAOKRĄGLONEJ JESSIKI BIEL >>

 

Do źródła dotarł, cieszący się dobrą sławą, "US Magazine". O wiarygodności tych informacji może świadczyć także fakt, że cytuje je także szanowany brytyjski portal Dalimail.co.uk.

Justin Timberlake i Jessica BielScreen z Instagram.com/Justin Timberlake

Według informatora mniej rzetelnego serwisu - Radaronline.com Biel ma urodzić w kwietniu 2015. To będzie pierwsze dziecko Timberlake'a i jego żony. Para długo go wyczekiwała, tym bardziej, że aktorka miała trudności z zajściem w ciążę.

Sporo napięć i stresów Jessica miała w przeszłości, jeśli chodzi o kwestię posiadania dziecka - mówi inne źródło tego samego serwisu. - Nic więc dziwnego, że teraz nie śpieszy się z podaniem tej informacji do publicznej wiadomości.

karo

Więcej o:
Komentarze (1)
To już pewne: Jessica Biel i Justin Timberlake spodziewają się pierwszego dziecka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • rocky.bravo

    Oceniono 18 razy -2

    Ostatnio jest moda na zaciazanie... Taka hollywoodzka, polskie pary tez w nia ida - za chwile Wera Rosati i Eurobank Adamczyk tez to zrobia, Rozyczka-Rozdzka juz zaciazyla, biedna Popielewicz-Blondie nie moze sie pochwalic, bo juz urodzila i Mucha-Beczka rowniez, aha no i oczywiscie Wendzikowska-Cegla tez juz jest na czasie.

    So popular, so stupid.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX